Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha egyedül káros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

István19760227 kérdése:

Szerintetek ha egyedül káros szenvedélyektől mentes életet élek miért nem találok magamnak "normális érték rendel" megáldott barátnőt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

Én találtam, nyilván pasiban, mert nő vagyok.

Ismerkedj akkor sportolás közben, vagy olyan eseményeken, ahol ilyen beállítottságú emberek járnak.

2017. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Te nem is piálsz? Jó unalmas lehetsz, atomrészegen vadulni az a legjobb.

Próbálj meg a Hit Gyülekezetében társat találni.

2017. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

#2


Ember, gondolkozz már! Pia nélkül is lehet jól szórakozni, de ha te csak piával tudsz, akkor az a te bajod.

2017. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

ui.:


Mit is ér a részegség? Pl. nem emlékszel arra, amit tettél előző este?


Fősulin megkérdeztem néhány társamat, hogy na, milyen volt a gólyatábor?

Alig tudtak 5-en összehozni pár mondatot. Ennek így mi értelme van úgy őszintén?

Gyerekednek majd azt mondod, hogy fogalmam sincs, mert mattrészeg voltam?

Szánalmas!

2017. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
4# A részegség nem azt jelenti hogy nem emlékszel semmire lol és lehet pia nélkül is jól szórakozni, de bepiálva vadulni a legjobb :)
2017. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

Ezt honnan tudjuk. Önmagában ez kevés info.

n25

2017. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

"ha egyedül káros szenvedélyektől mentes életet élek miért nem találok magamnak "normális érték rendel" megáldott barátnőt?,,


Mert kedves kérdező nem ettől függ, hogy ki dohányzik. Hanem a belső és a külső adottságoktól. Lehet az a fiú/férfi szép stb. Ha az IQ-ja 70 alatt van. Remélem érted mire puhatoloztam?


27/N

2017. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát mert ők nem keresnek, csak várják, hogy te megtaláld őket.
2017. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Ha normális értékrend alatt azt érted, hogy nem iszik, nem bulizik, nem kicsapongó stb., akkor valószinűleg azért nem találsz ilyet, mert (saját magamból kiindulva) a legtöbb ilyen lány visszahúzódó, csendes, és inkább otthon olvasgat, mint hogy bárhová eljárjon, egy szoros és szűk baráti társaságot kivéve.


Azt javaslom, hogy figyeld nincs-e a környezetedben ilyen nem feltűnő, csendes lány, aki mindig mindenhonnan az elsők között távozik, és köszönésen kívül soha nem vált szót senkivel. Náluk esélyesebb, hogy hasonló értékrendűt találsz, ha sikerül elérned, hogy megnyíljon neked.

2017. szept. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Girl from Kekistan: te se lehetsz több 16-nál. Agyilag legalábbis.
2017. szept. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!