Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik huzamosabb ideig együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik huzamosabb ideig együtt voltak (2 év fölött) és minden jó volt, miért szakítottak?

Figyelt kérdés
mi volt az ok?
2018. ápr. 22. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Más irányba változtunk, más elképzelésünk lett a közös életről. Túl fiatalon ismerkedtünk meg.
2018. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha minden jó, miért szakítana egy pár?
2018. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Aznap mondta le az esküvőnket, amikor lett volna... Aztán elment dolgozni. Hát ennyi volt. Később beismerte, hogy beijedt. Direkt kérdeztem tőle még hetekkel előtte, hogy akarja e igazán. Igennel felelt...
2018. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ellaposodott a kapcsolat, meguntuk egymást. Nem volt semmilyen problémánk egymással, csak elmúlt a szerelem.


Ha minden jó akkor nem szokás szakítani :D

2018. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha minden jó, nem következik be a szakítás. 😊
2018. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyre bunkóbb lett, úgy éreztem, csak én adok bele ebbe a kapcsolatba, ő meg kényelmesen elvan. Utólag bevallotta, hogy belátta, hogy mekkorát hibázott.
2018. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Meghulyultem. Tiszteletlenul bantam vele. Ezert elhagyott. Es banom mint a kutyak.
2018. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 év után.

Sokat veszekedtünk és untuk is egymást. Egyre bunkóbb és egyre kényelmesebb lett.

N23

2018. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhidegultunk egymastol kicsit, ez nehany honapig tartott, de vegul is szakitas utan par nappal megbeszeltuk, szoval nem szakitottunk vegleg, azota minden oke megint, nem hiszem, hogy megint szakitanank. (Penzugyi gondjaink voltak leginkabb a par honap alatt, emiatt nem jartunk semerre es feszultek voltunk igy meg itthon sem volt annyira jo a hangulat, de ez is megoldodott.)
2018. ápr. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szabad akart lenni, illetve ki akarta élni magát, ez volt a nyomós ok, amivel több mint 3 év után szakított a születésnapom után pár nappal. Persze azért barátnak, illetve lelki szemetesnek azért kellettem volna.


(Bár így utólag, lehet nemis illettünk annyira össze, de akkor nem így éreztem, előjel nélkül váratlanul ért, én azthittem minden okés.)

2018. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!