Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miben tudnék változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben tudnék változni?

Figyelt kérdés
Párommal a hétvégén békültem ki. Úgy adott esélyt,hogy 2 hétig könyörögtem és végül belátta,hogy amiket mondtam mind igaz! Szeretjük egymást,de úgy érzem változnom kell és felnőni hozzá képest! Hisztis voltam és elvártam, hogy ha fent van facen nekem írjon vissza rögtön. Ő nem a facebooknak él azt mondta,igaza van. Szóval,hogy tényleg egy dinamikus kapcsolat legyen és ne veszekedjünk gyerekes módon miben változzak szerintetek? 20L

2018. ápr. 24. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért, ő mennyi idős?
2018. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő 23,de 100%-osan mondhatom rá, hogy egy érett gondolkodású férfi!!!
2018. ápr. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!