Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, meg mernétek ütni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, meg mernétek ütni a párotokat, ha kiderülne, hogy 1 hónap alatt 6 nővel megcsalt titeket, ráadásul az egyikkel a közös ágyatokban?

Figyelt kérdés

Vagy csak simán kidobnátok, de nem emelnétek rá keze?


Hogy is van ez?



2018. ápr. 28. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Max hirtelen felindulásból tudok ilyet elképzelni...de az nem lenne előre tervezett.

De nyilván ha megtudom h megcsalt, nem egy "pofonnal" a tenyeremben várom, hanem összepakolt bőröndökkel...egy ütés nem büntetés egy ilyen tettért, és én sem érezném magam tőle jobban...

2018. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van utolsó
2018. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

Vagy rahanynek,vagy a pofajaba rohognek jo hangosan,es elkuldenem a g...cibe.

Annyit nem erdemel mondjuk hogy lekopd,ugyhogy a masodikat ajanlom.

2018. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Varj...ha te ferfi vagy,akkor te csaltad meg a parod 6x? Es felsz,hogy ha bevallod neki,pofan vag?
2018. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy egy ilyen pofontól még az is lehet, hogy csak a fickó érezné magát jobban. Mert azt hinné, hogy ez már "büntetés" és ha hagyja, hogy a lány kiadja magából majd utána megbocsát...de ez max a filmekben igaz. :S
2018. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%
Én összetörtem a kocsiját. Nem mertem megütni mert intenzívre tett volna. Úgy hogy pofozgatás helyett szépen megfogtam az első számú szerelmét (autókáját) és neki estem. De ez is hirtelen felindulás volt mert ha látta volna valóazínű a temetőbe lennék de mire kijött a házból a nagy csörgésre már rég a visszapillantóból figyeltem a reakcióját :D
2018. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nocsak, látom egyeseknél eléggé elszabadultak az indulatok. Igazából lehet itt hibáztatni a megcsalt felet, ám kettőn áll a vásár. A párkapcsolatok pontosan ezért működnek számos esetben rosszul, mert mindig megy a felelősség áthárítása. Én is csináltam ezt annak idején, de rájöttem, hogy hülyeség. Szent Pál jól mondta 1900 éve: amit vet az ember azt aratja. Mindig tehát csak a megcsalt fél lenne a hibás? Ugyan már. Értelmetlen fecsegés az egész, még cáfolni sem érdemes.
2018. ápr. 28. 20:48
 18/25 A kérdező kommentje:
Elnézést: úgy értem, "mindig a megcsaló lenne a hibás?"
2018. ápr. 28. 20:52
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Így van kedves kérdező, kettőn áll a vásár, de ha nem jó a kapcsolat, meg kéne próbálni rendbe hozni, nem pedig fűvel fával félrelépni. Ha a rendbehozás nem megy akkor meg le lehet azt a kapcsolatot zárni és utána mindenki azt csinál amit akar.
2018. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Az emberi kapcsolatok többségében érzelmeken alapulnak - kiemelt módon a nők esetében. Bizonyára kevesen vannak, akik úgy állnak neki, hogy "én most meg fogom csalni a páromat". Ez nem ilyen egyszerű. Racionálisan szemlélni a helyzetet könnyű ilyenkor, kívülállóként, amikor az ember nincs benne. Félelmetes gondolat, de szerintem igaz: a megcsalásnak is megvan a maga varázsa. Akár egy nő is tudja élvezni a dolgot: hogy van egy kis izgalom a helyzetben, hogy végre tetszik valakinek, és hogy kitörhet végre egy kicsit a "jó lány szerepből", na meg visszaadhatja a sérelmeket a párjának, aki önző módon számtalanszor megsiratta. Persze nyilván egy erkölcscsősz ember ebből semmit nem tud megérteni.


Szerintem ne ítélkezzünk annyira. Nem biztos, hogy van a háttérben, amire elsőre gondolnánk.

2018. ápr. 28. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!