Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm majdnem másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm majdnem másfél év után szakított Velem. Szakítás előtt egy héttel megkeresett nagyon sírva, hogy Soha nem akar elhagyni, Szeret Nagyon. Nem kell más Neki!?

Figyelt kérdés

Rá,egy hétre,Hétfőn szakított Velem, Kedden meg már egy új sráccal beszélt,akit Velem ismert meg egy helyen (Szakításunk előtt 3 héttel) ,de félt a sráctól még remegett is. Srác bejelölte facen,és írkált Neki. Mikor szakítottunk Hétfőn,Kedden átmentem Hozzá beszélni,de csak azt mondogatta abban a pár percben,hogy nem Szeret Engem,abszolút nem is Hiányzok Neki. Szakításunk után Rá 4napra már együtt aludtak. Facen mindent lájkolt Neki a srác. Most azt veszem észre,hogy a volt barátnőm lájkolgat a srácnak,srác semmit sem Neki. Egy majálison srác háttal volt fordulva a volt barátnőmnek nem is érdekelte,nem is szólt Hozzá,csak a haverjaihoz. Volt barátnőmön meg az a feltűnően kényszer mosoly,hogy Ő jól érzi Magát ott mellette,holott nem is érdekelte a srác.


A volt barátnőm olyan volt az egész családommal,mint egy Angyal,Imádta a családomat, mindig örömmel jött Hozzánk,mikor Nálunk volt,tudta haza kell mennie,de soha nem akart. Most meg már a családomnak sem köszön. Egyik nap mentem Vele szembe autóval,még egy apró intést sem tett felém. Pedig nem csaltam meg,soha. Nem is veszekedtünk,csak Nekem jöttek kis gondok,és nem úgy beszéltünk egymással,mint ahogy szoktunk,hanem kicsit kaffogva,de ugyanúgy együtt aludtunk meg minden. De ez is 3 hétig tartott,ez a viszály. ,és ezt csinálja. Látni sem akar,telefonszámom is letiltotta. Valaki valami tanácsot tud adni? Mit csináljak? Nagyon Hiányzik?



2018. máj. 3. 17:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát,sajnálom! :/ Ez az,hogy az Én volt barátnőm 20 évesen jött Velem össze,nem tudta hogyan kell szexelni.. Nem az a fajta lány volt,hogy mindenkivel lefekedüjön. Mikor összejött Velem szó szerint a világot jelentettem Neki. Mindig kedvemben akart járni,pedig soha nem kértem.. Pl. Telefonjáért soha nem szólt,ha a beszélgetéseker néztem,sőt Ő mondta nyugodtan állítsam be az ujjlenyomatom is a telefonján. Mindig Mellettem akart lenni... Sajnos a vége felé Nekem jöttek gondok, kocsi tönkrement meg ilyenek és bunkóztam Vele sajnos.. és ez vezetett ide,hogy egyik pénteken felhívott sírva,hogy azonnal látni akar. Találkoztunk sírt nagyon,hogy Szeret,soha nem akar elhagyni. Utána hazament, találkoztunk rá pár napra akkor is csak bunkóztunk Egymással. Hétvégén elment a barátnőjéhez, Hétfőn felhívott,hogy szakítani akar. Kedden átmentem Hozzá. Elvileg a cuccaimért,de nem adta vissza őket. Abban a pár percben csak azt mondogatta,hogy nem Szeret, nem is Hiányzok Neki.. hétvégén meg láttam annak a gyereknek az autóját előttük,akivel még ketten találkoztunk a volt barátnőmmel egy üzlet miatt. Azt mondta tetszik Neki,meg ilyenek és azóta ez van. Nem beszélünk,de Én hiszem ez csak egy egyfajta fellángolás Nála,és megkeres..
2018. máj. 5. 08:31
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi, lehet a binkoskodasoddal elmartad, bocsi, es mi lett belole
2019. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!