Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normalis? Mit lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mit lehet ez ellen tenni? 22N

Figyelt kérdés
Volt egy negy eves kapcsolatom amibol ket evet egyutt is eltunk,de tonkre ment.Egyszeruen megettuk egymast.O mar az eljegyzest fontolgatta mire en kidobtam.Nem tagadom,fajt nagyon de belattam hogy tonkre teszuk igy egymast,folyton csak a vitak voltak,es mar ugy ereztem hogy csak a megszokottsag miatt vagyunk egyutt.Fel eve ennek.Most fel ev utan van egy baratom,szerelmes vagyok bele s persze most az elejen minden tokeletes.De amikor meglatom az exemet pl facen olyan feltekenyseghez hasonlo erzesem tamad.Nem akarom h mase legyen meg ilyenek,de ha eloben talalkozok megha csak el is megyek mellette olyan taszito erzesem van,nem erzek semmit csak kellemetlen az egesz.Ezt nem ertem hogy miert van
2018. máj. 4. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy teljesen túl rajta, különben hidegen hagyna.
2018. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor fogom tudni hogy tul vagyok rajta?De ez az erzes mibol fakad?mert nem szerelem az is biztos
2018. máj. 4. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elme, de leginkább az ego játéka...egyet tehetsz, koncentrálj minnél inkább a jelenlegi párodra, el fog múlni, csak adj időt magadnak.
2018. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést:


"Miért kell, hogy minden férfi értem legyen oda?"


Az önbizalommal, van kapcsolatban.Mikor nem elég erős az önkép, nem vagyunk magunkban elég biztosak, elégedettek, akkor szükségszerűvé válik a megerősítéseket külső forrásokból megélni.Ebből következik a birtoklási vágy és a féltékenység.

2018. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem (sem) kell új kapcsolatba kezdeni, amíg nem vagy túl az előzőn.
2018. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!