Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Napok óta szakításon jár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta szakításon jár az agyam, de mégse bírom megtenni, mit tehetnék? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Tömören annyi, hogy barátnőm egy távol-keleti országból származik, csak itt tanul, lassan 3 éve vagyunk együtt kb. Én már egy ideje érzem, hogy nálam elmúlt a szerelem, ő viszont görcsösen ragaszkodik hozzám, kb én vagyok a hobbija, nélkülem nem is szívesen mozdul ki... Azt szeretné, hogy eljegyezzem és alapítsunk családot a nem túl távoli jövőben, de én ettől teljesen távol érzem magam. Úgy érzem, csak azért vagyunk együtt mivel én nem szeretném, hogy ő összetörjön, én nem igazán érzem boldognak magam. Szeptemberben viszont neki vissza kell utaznia az országába, mivel elvégzi az itteni egyetemet, és én is elutazok tanulni 1 évre egy másik országba. (szintén távol-kelet, de nem az ő országa) Úgy érezném helyesnek, hogy tisztázzuk egymással ki mit érez pontosan és, hogy szerintem szakítás lesz a vége így is úgy is, de ezt mégsem bírom közölni vele... Ő 22/N, én 21/F
2018. máj. 7. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz...a legrövidebb út az egyenes, hidd el. Amit leírtál, ahogy érzel, illetve ahogy nem, abból egyértelmű, hogy vállalnod kell azt a pár kellemetlen mondatot.
2018. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Idézzétek meg a hegy szellemét, az majd segíteni fog.
2018. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Minertelme ezt még huzni halasztani ha mar most tudjatok higy szeptemberben igy is ugy is vege lesz mert te jobbra ő meg balra megy
2018. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, felesleges halasztani. Vegyél magadon erőt és szakíts.

Te is tudod hogy ennek nincs jövője ráadásul rettentő fiatal vagy. Felesleges is lenne ilyen korán így elköteleződni ilyen szinten pláne ha már csak kegyelemből vagy vele. És nagyon kiszúrás hitegetni. Szakíts!

2018. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!