Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól döntöttem szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem szerintetek vagy hivjam vissza? Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden mesélem el beleszerettem egy pasiba aki még nem volt túl az exén 7 hónapot voltunk együtt és nagyon jól éreztük magunkat minden téren .Talán a harmadik hónapban már kezdte ő is mondani hogy szeret de csak ha én mondtam...a lényeg hogy naponta beszélget az exével kétszer is persze mert vannak gyerekek de úgy érzem még nem tudja elengedni. Kértem hogy mondja meg mit szeretne velem kapcsolatban ..nem tudja ő sem mit akar vonzódik hozzám ennyit mondott de nem akar komoly kapcsolatot velem. Én azt hittem el tudom feledtetni az exét 7 hónap alatt de nem sikerült .Szerintetek várnom kellett volna még hogy szeressen belém?

Szeretem ennek ellenére elküldtem ...őt nagyon bántja hogy elküldtem de nem mondja hogy szeretne velem maradni ...Az utobbi három hónapban pedig egyáltalán nem mondta hogy szeret ...és én Úgy gondolom azért mert az exe akkor szakitott a barátjával. Egy baklövést elkövettem mert írtam az exének és megkérdeztem hogy milyen kapcsolatba van az exével...egy kicsit sértegettük egymást de a végén elnézést kértem ...de megtudtam hogy ó örül nekem nem a riválisom .

Én pedig szenvedek és naponta rá gondolok...Szerintetek jól döntöttem vagy várnom kellett volna még?

De igazából nem bírtam elviselni hogy naponta beszél vele


2018. máj. 8. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
felejtős
2018. máj. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges szenvedni,ha nem szeretett beléd
2018. máj. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!