Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mik a jelei annak, hogy egy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy egy 3 éves kapcsolatot érdemes lenne befejezni? Nem olyan jeleket kérek, mint "megcsalás" mert azok az esetek egyértelműek.

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 00:37
 1/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
81%
Amikor fel kell tenni egy ilyen kérdést, az már egy komoly jele.
2018. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem figyel annyira rád, ha meglátod nincs benned az a borzongás, úgy érzed mélyen szereted, de nem szerelemmel, kevesebbet beszélgettek, inkább tévézés, vagy mindenki a mobilját bütyköli, amikor a családi ebéd jobban izgat a rokonai körében mint az hogy ő is ott van, rutinná vált az egész, amikor próbáltál beszélni vele ezekről de csak mosolyog az egészen..
2018. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindkét válasz jó és elgondolkodtató... De nekem még másfajta jelekre is szükségem van. Veszekedés, belső érzések...
2018. máj. 10. 01:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaa, csak azokról nem írtál kérdező. Mondhatná példát min veszekedtek meg hasonlók.

31/f

2018. máj. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen jel. Ha szeretitek egymást, együtt megoldjátok a felmerülő problémákat. 1 év és 50 év után is. Ha meg nem szereted már, akkor nem jeleket kell keresgélni, hanem szakítani.
2018. máj. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nekünk kell megmondani mik a jelek, akkor elég nagy gáz van nálatok. Abbol amit kérdezel az a legjobb jel, hogy minket kérdezel és nem őt. Egy kapcsolat alapja az hogy őszintén tudtok beszélni mindenről
2018. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pl idegesít a jelenléte is. Nem vonzódsz hozzá semmilyen módon. Ilyenekre gondolsz?
2018. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát. Sok jó jelet írtatok, viszont rám, ránk azok nem igazak, legalábbis egyelőre.

Azt hiszem, nálunk olyasmiről van szó, hogy újabban sokat veszekedünk, meg jövőbeni terveink is változnak, inognak.

És ő szerelmes belém, de nekem meg valahogy ezek a külső körülmények tompítják az érzéseimet. És van hogy egy-egy veszekedés közepén azon kapom magam, csak ürességet érzek. Se szerelmet, se utálatot, se barátságot, semmit. Ott és akkor úgy gondolom, az se zavarna, ha véget érne a kapcsolatunk. Pedig igazából nem vagyunk szakításközelben.

Amikor huzamosabb ideig minden király, olyankor helyreállnak az érzéseim.

19 éves voltam, mikor összejöttünk, ő az első barátom. Ő 27. Neki komoly, hosszútávú kapcsolat tekintetében én vagyok az első, de más tekintetben nem.

2018. máj. 12. 00:25
 9/10 A kérdező kommentje:
Most 22 vagyok.
2018. máj. 12. 00:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő pedig most 27.
2018. máj. 12. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!