Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet egy szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy szakítást felvezetni?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs rendben a kapcsolatunk a barátommal, aminek sajnos én vagyok az oka. Kiszerettem belőle, így egyre nehezebben tudom elviselni a kis hülyeségeit, amik régen nem zavartak. Sokszor már a jelenléte is bosszant, utálom ha hozzámér, egyszerűen nem jó már vele lenni. Elég régóta együtt vagyunk (2 és fél éve), emberileg szeretem, ezért nem akarom nagyon megbántani, de ez így nem mehet tovább, ha vele maradok, mindkettőnk életet tönkre fogom tenni. Ő is tudja hogy valami nincs rendben, de ha szóba kerül a szakítás, hallani sem akar róla.

Hogy mondjam meg neki hogy vége, úgy hogy ne sértsem meg? Ha megmondom hogy már nem vagyok belé szerelmes, nem kívánom mint férfit, az nagyon bántó? Életem első komoly kapcsolata, nem tudom hogy működik egy szakítás.


23/l


2018. máj. 10. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt elmondhatod, hogy már nem vagy belé szerelmes. De azt ne mondd neki, hogy nem kívánod, mint férfit. Ezzel nagyon bántanád az önbecsülését. Kerüld a kliséket, mint pl:nem a te hibád, hanem az enyém. Jobbat érdemelsz nálam, stb...
2018. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én szépen mŕg nem szakítottam. Veszekedés volt belelőle mindig :(
2018. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Egyes. Az a baj, hogy ezzel nem érti, hogy mi van és azt hiszi, hogy valami olyan, amit ő rendbe tud hozni és még is fogja próbálni. Ezzel csak tovább frusztrálja magát meg a kérdezőt. El kéne mondani kérdező.

31/f

2018. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt egy hasonlo eletem elso komoly kapcsolata volt 3 ev es egyutt eltunk .csak egymasra voltunk utalva hiszen mindketten kulfoldon eltunk es csak ketten voltunk..nem volt csalad se barat se senki a kozelunkben es nekem hasonlo problemam volt ahogy telt az ido kezdtem eszrevenni,hogy nem kivanom nem vagyok bele szerelmes csak megszokas ..emberileg egy nagyon jo ember ,hiaba mondtam neki hogy szeretnem ha valtoztatnank dolgokon hatha visszater a kapcsolatunk olyannak amilyen az elejen volt sajnos o nem vette komolyan mindig csak jo rendben,de nem tett semmit sem..egyszer egy nap a szemebe neztem es kozoltem vele nem vagyok szerelmes bele es hiaba probaltam a kapcsolatunkat rendbe hozni o nem tett semmit sem..kozoltem vele ,hogy ugy erzem kulon most jobb lenne nekunk es nem szeretnem folytatni.persze az elso egy hetben sirt mindennap konyorgott,hogy ne tegyem de egy pillanatig sem bizonytalanodtam el hogy rosszul dontottem..kitartottam eros maradtam miutan elkoltozott pedig mar nem konyorgott nem akart megvaltozni es elkezdte szepen elni az eletet...hidd el ez egy normalis reakcio ilyenkor mindenkinel,hogy konyorog es nem akar szakitani de utana jobb lesz..ha nem szeretned megsem feladni egybol a kapsolatot probalj vele beszelni hogy szerinted hogyan lehetne javitani a dolgokon mi az amire vagysz illetve kell ahhoz hogy mashogy nezz ra ha pedig tenyleg eldontotted hogy nem szereted es biztos vagy benne ..mas miatt ne maradj egy kapcsolatban ..mert csak neked lesz kesobb rossz ..tobb ev nagyobb fajdalom es persze elvesztegetett ido a tied is es az o ideje is elvesz..
2018. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bár amellett vagyok, hogy face to face szakítsunk, de esetedben lehet, h. írnék egy hosszú levelet, megírnám, amit itt megírtál, és eljönnék tőle.


írásban jobban ösze tudod szedni a gondolataidat, neki meg lesz módja megemészteni, h mindez szóban hangzik el, faképnél hagyhat, félbeszakíthat, kiabálhat, sírhat.


de ha hagysz egy levelet, akkor azt kénytelen lesz végigolvasni, gondolkozni rajta.


ez már nem kapcsolat, semmi értelme fenntartani.


a párod nagyon önző, ha magához láncol, miközben te már nem szereeted.

2018. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Mi az, hogy hallani sem akar róla? Ez NEM az ő döntése :)


Ültesd le, szakíts, kapd fel az eLŐRE összecsomagolt bőrndöt és lépj le.

2018. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom ahol a pasi hallani sem akart erről. Elég nehezen is értette meg még szakítás után is honapokig hívogatott hogy ezt nem éli túl stb. Egy ilyen kapcsolatból nem lehet szépen kijönni sajnos! Mert a másik fél nem lesz vevő rá! Kerek perec sajnos ki kell mondani hogy nem érzel már úgy ahogy eddig és komolyan gondolod sajnos el kell hogy válljanak útjaitok!A többit hogy undorodsz ha hozzád ér stb ne mond az bántó!
2018. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!