Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamenjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek hozzá?

Figyelt kérdés
Elkezdett vitatkozni vele, sárral dobálózni, hogy én milyen vagyok és ez nekem már sok volt. Szakítottam vele. Néhány napja történt. Hiányzik, szerintetek meg ér egy próbát, újra beszélni vele?

2018. máj. 11. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olyan vitának tűnik ez ami minden kapcsolatban előfordul. Konkrétumot nem írsz, milyen szavakkal illetett, de ha pl annyit mondott hogy lusta vagy, simán megéri visszamenni hozzá..
2018. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem, azt mondta hogy nem vagyok életrevaló, pedig sokkal önállóbb vagyok mint ő. Hosszú sztori, depressziós zavara van, bipoláris. Gyógyszeres kezelés alatt áll. Megvádolt azzal hogy ő fogja fizetni a számlákat mert nekem nem lesz munkám stb holott nekem előbb leez mint neki. Önostorozó és nem bízik önmagában. Hirtelen nekem esett, hiába bizonygattam neki hogy ez teljese hülyeség. Nem hitte.
2018. máj. 11. 23:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem mennék vissza a helyedben hozzá.

A negatív gondolatai, érzései, és a verbális bántalmazás kihatna rád.

2018. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!