Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Visszamenjek hozzá vagy ne?

Figyelt kérdés
Volt egy 4 éves kapcsolatom. Amiben a végén kiderült csak második vagyok. Ezt megtudván eljöttem otthonról. Külföldre hogy új életet kezdjek és elfelejtsem. Ennek 1 hónapja. De felkeresett azóta is folyamatosan hogy hiányzom neki. És szeret. És most bejelentette h külön költözik egyedül. És azt szeretné ha hazamennék és vele élnék. ti mit tennétek a helyemben ? én 23 éves lány vagyok ő 31.. szeretem mert 4 év sok volt és még csak 1 hónapja jöttem el.. de ugyanakkor félek is... nagyon nehéz..
2011. szept. 23. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne legyél hülye! Éld az életed, amiből máris elpazaroltál 4 évet! És főleg nehogy ezért feladd az új életedet, külföldön annyival több lehetőséged van boldogulni, pénzt gyűjteni, jól élni... én is alig egy éve költöztem külföldre, pontosan tudom, hogy az első 2-3 hónap k.urva nehéz, keresed a helyed, közben honvágyad van, de hidd el, utána hálás leszel magadnak, hogy erős voltál és kibírtad. Én most vettem meg életem első Roberto Cavalli ruháját, eddig csak a kirakatokban nézhettem, mostanra van annyi a bankszámlámon, hogy ez ne verjen fôldhöz... megérné mindezt odadobni egy gerinctelen féregért? Még ha most igazat mond is, amit nem hiszek, csak arra épít, hogy ha már hazamentél, akkor tovább hülyíthet, de az ilyen jellemtelen pasi ugyanezt el fogja játszani veled is, és akkor? Legyen eszed, te ennél az alaknál százszor jobbat is kaphatsz!
2011. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még egy esélyt a dolognak. Nézd meg, hogy változik e valami, ha nem, akkor legalább Te tudni fogod, hogy Te megpróbáltad... és nem lesz benned az az érzés, hogy mi lett volna, ha mégis visszamentem volna?! Sok szerencsét!
2011. szept. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha négy hosszú évig hazudott és becsapott, ha négy évig nem kellettél csak szeretőnek, akkor nagy marhaság lenne újrakezdeni. Tudod, ha valaki egyszer becsap, az szégyellje magát, ha kétszer, akkor én szégyelljem magam... És még ha ezúttal nem hazudik, elköltözött is az asszonytól, akkor is mit vársz tőle? Őszinteséget és hűséget? Ugye te is érzed, hogy ettől az embertől, akinek 31 évesen ennyi esze van, pont ezt a két dolgot nem fogod megkapni soha?


Más: mit csinálsz külföldön? A munkádat, vagy a tanulmányaidat kellene felrúgnod? Ha hazaköltöznél, mindenki kiröhögne, hogy még egy hónapig se bírtad f... nélkül. És ha megint csalódnod kell a pasiban, akkor mihez kezdesz? Ott állsz egyedül, se munkád, se pasid, se önbecsülésed, kell ez neked?

2011. szept. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tudta 4 évig eltitkolni, hogy együtt él valakivel? Hogyan tudta 4 évig eltitkolni otthon, hogy van egy szeretője? A helyében én is könyörögnék, hogy gyere vissza, hát milyen kényelmes már, ugyanaznap akár két puncit is megdughat, ráadásul az egyik még mos-főz is rá, és mindketten könnyen átverhetőek (ostobák) vagytok. Ez a férfi tud élni.
2011. szept. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a pasik mindent megtesznek, hogy visszaszerezzék a "lyukat". Megigérnek fűt-fát, de aki egyszer félrelépett, nagy az esélye, hogy másodszor is félre fog. Az emberek nem változnak. Ha el akarsz pazarolni az életedből még pár évet, hogy aztán megint pofára ejtsenek, akkor menj vissza. De szerintem kezdj új életet. Jobban jársz.
2011. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Ez a legigazabb mondás amit ismerek.
2011. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen eszed és maradj ott ahol vagy, találsz sokkal jobbat aki megbecsül téged és CSAK TE LESZEL NEKI!
2011. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!