Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok bevallaná, hogy vonzódik a legjobb (ellenkező nemű) barátjához?

Figyelt kérdés
A volt barátom pár napja kijelentette hogy erősen vonzódik a legjobb lány barátjához (sülve főve együtt vannak, ölelgetik egymást), de még engem szeret úgyhogy ne akadjak ki, küzdeni fog a vágyai ellen amíg bele nem szeret a csajba. Szakítottam. Ő nem értette mi lehet a problémám. Vêleményekre vagyok kiváncsi, ki mit tenne ebben a helyzetben?

2018. máj. 12. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobban döntöttél.
2018. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás.
2018. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Jol tetted a szakitast. Az ilyesmit szerintem max akkor vallja be az ember, ha mar o se tudja, meddig bir ellenallni es inkabb felkesziti a masikat, vagy titokban a belergyezesere vagyik, hogy jol van, menjel, egy alkalom belefer... Normalis dolog kapcsolatban is masokhoz vonzodni, de szerintem ez nem olyan tema, amit a masik orrara kell kotni, normalis esetben nem okoz problemat, hogy vonzonak talalsz masokat, attol meg nem kell veluk lefekudni.
2018. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem lepne meg. A legjobb barátnője anno nagyon tetszett neki, csak nem jöttek össze. Ettől függelenül engem szeret, úgyhogy engem ez nem zavar.
2018. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítottam volna, hiszen a fentiek fényében, folyton ott lebegne felettem az, hogy vajon bírja-e, ha igen meddig. Nem beszélve arról, hogy ha erősen vonzódik máshoz és még időt is töltenek együtt, akkor mi értelme van a velem való kapcsolatnak. Szóval elküldeném, hogy most már nem kell küzdenie..
2018. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Eleve nem lenne olyan párom, akinek van "legjobb ellenkező nemű barátja". De ha mégis, legkésőbb az általad vázolt helyzetben én is kidobnám.
2018. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kijelentés után menjen a francba, de komolyan, mégis mire számít veled kapcsolatban? :D
2018. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, úgy látom mások is hasonló véleményen vannak.

Nem is értem, mit gondolt, majd kivárom amíg kellően összemelegednek és lapátra kerülök? Sosem féltékenykedtem a lányra de eddig nem is volt szó róla, hogy lefeküdne vele..

2018. máj. 12. 13:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, ha van eszed, így döntesz, normális férfi ilyenket nem csinál, ha téged komolyan vesz..


Gondolom még tízen évesek vagytok vagy nem tudom, de a fenti elég gáz. Az ember megtanulja idővel a határokat barátságban meg szerelemben.

2018. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"De még engem szeret úgyhogy ne akadjak ki, küzdeni fog a vágyai ellen amíg bele nem szeret a csajba" ?????? Jézusom, ez komoly?? Hogy lehet ilyen hatalmas marhaságot mondani? Jól döntöttél, hidd el, hogy boldogabb leszel egy ilyen ember nélkül.


Én mit tennék ebben a helyzetben? Az alábbi közlés után adtam volna egy lágy, szeretetteljes pofont aztán kivágtam volna, mint azt a bizonyos macskát.

2018. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!