Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom elfelejteni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni azt a nöt akibe még mindig szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Sok barátnöm volt már de ugy érzem most elöször találtam meg az igazit.Sajnos csak 6 honapig voltunk együtt és messengeren dobodt hogy már nem szeret.Nem birom feldolgozni hogy csak enyit jelentettem neki.Én még mindig szerelmes vagyok de már le se szar engem már mással van.Ennek már 7 honapja és még mindig hiányzik.Nem birok tovább lépni én se értem mi van velem még soha nem jártam igy.
2018. máj. 14. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Idő,idő és elfoglaltság engem 2,5 éves távkapcsolatbol dobtak messengeren keresztül mert,hogy még élni szeretne 18 éves vagyok 2hónapja dobtak padlóra küldött eléggé pszichologust is megjártam most nyáron kértem volna meg a kezét is annyira terveztünk mindketten aztán egy hét alatt mintha fejbe lőtték volna úgy megváltozott,járj el bulizni sportolj sokat és csajozz előtted az élet:) arra gondolj,hogy egy lány se küldhet padlóra többet mert nem érdemel meg egyikse aki kidob :) fel a fejjel
2018. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!