Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérdés?! Ha az exem szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LACIKA1990 kérdése:

Kérdés?! Ha az exem szakított velem 4 hónapja, nem beszél, kerül engem, akkor hiba volt-e SMS-ben megkérdezni, hogy Őhozzá jött-e a mentő?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozik, délutános (2-en dolgoznak délután), és ott állt villogva a mentő a bolt előtt. Az utcán sehol senki, semmi nem volt. Ezt messziről láttam.Még egyszer nem mentem oda, mert messziről láttam, továbbá nem beszél velem, nem köszön nekem.

Nem vagyok dedós, csak gondoltam itt megkérdezem, hogy ezen tények mellett helyesen cselekedtem-e?

(Gondolom jön majd, hogy ha férfi lennék, akkor bizony bementem volna. Nem mentem. Mint írtam nem akar látni engem.)

27F


2018. máj. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy az ember aggódik. Nem követtél el hibát. Én is utána járnék, minden rendben e.
2018. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, de majd kiderül, hogy milyen volt a fogadtatás.
2018. máj. 16. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ferfiak 90%a igy cselekedett volna ahogy en is,foleg,hogy meg ennyire friss mondjuk en amilyen hulye lettem volna oda mentem volna :D Nyugi ot fogja minositeni a vissza jelzese mar ha lesz.
2018. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy előtte 8 évig voltunk együtt, azóta írtam neki 4 üzenetet, azóta meg az van, amit leírtam. Csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2018. máj. 16. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Így szerintem nem.
2018. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kellett volna írnod!

(Én pár éve 7 év után szakítottam, marhára nem érdekelt volna egy ilyen.)

2018. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem volna.Attól még hogy szakítás történt,emberileg érdekelhet a másik.
2018. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!