Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgoztátok fel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel, ha a kapcsolatotok egy általatok elkövetett hiba miatt ment tönkre?

Figyelt kérdés
Szóval alapból sem volt felhőtlen a kapcsolat, igazából mindigis azt éreztem, hogy iszonyatosan különbözünk egymástól és egyáltalán nem illünk össze, de a szerelem ettől nagyon nagy volt. Aztán egy olyan dolog miatt lett vége, amit ha igazán egy hullámhosszon lennénk es egy kicsit is hasonló rálátásunk lenne a dolgokra, meg kellett volna tudnunk beszélni. Tudom, hogy sorsszerű volt, ami történt és ez is csak rávilágított arra, hogy sajnos nincsen keresnivalónk egymás mellett, én mégis rettenetesen emésztem magam és nagyon hiányzik. Szóval kérdésem, hogy aki volt már hasonló helyzetben, hogy magát hibáztatta ilyen szituációban, hogyan bírta ezt feldolgozni, vagy megbékélni a gondolattal, hogy ennek így kellett lennie?
2018. máj. 8. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, hogy emiatt egy egeszseges kapcsolat nem ment volna tonkre, es igazabol a parom is csak egy utolso “kifogast” keresett, hogy szakitson vegre, mert magatol nem mert volna. Vannak emberek, akik szakitani akarnak, de nem mernek, ezert varnak egy ilyen alkalomra, ami nalatok is volt, es teged hibaztatva vegre kilepnek a kapcsolatbol. Emiatt ne emeszd magad, igyis ugyis vege lett volna, csak ez volt az elso adodo alkalom.
2018. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy semmi értelme olyan dolgokon rágódni, amin (már) nem tudok változtatni. Az egyetlen, amit tehetek az az, felismerem a viselkedési mintáimat, rájövök az okára és tanulok belőle, hogy legközelebb ne kövessem el ugyanazt. Egyébként egyedül akkor sem tud az ember rendbehozni egy kapcsolatot, ha beleszakad, ehhez mindketten kellenek. Ami pedig a szerelmet illeti, az önmagában édeskevés egy jó kapcsolathoz, szóval akármekkora is éppen a szerelem, ha amúgy nem működnek a dolgok, akkor szépen ezt félre kell tenni és érzelmek ellenére lezárni a dolgot. Fáj, tudom, én is szakítottam már úgy, hogy szerelmes voltam, de kikészített a kapcsolat, de így is sokkal kevésbé fájt, mint rossz kapcsolatban szenvedni ki tudja meddig, csak a szerelem miatt.
2018. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj az esetből, úgy tudod legjobban feldolgozni, tanulj magadról, a határaidról, arról, hogyan állsz másokhoz, tanuld meg felismerni időben, ha valaki nem illik hozzád, csak jó időtöltés. A kudarcok is jók valamire.
2018. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Méltósággal viselném. Így kellett lennie, hiszen így csináltuk, nem? Ja, és titkon örülnék, hogy olcsón kár (elszenvedett és okozott) nélkül szabadultam.
2018. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából mindezt tudom én is fejben, csak az érzelmek most még túl erősek, és elnyomják az észérveket, de minden megerősítés jól jön ilyenkor :)
2018. máj. 9. 01:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy kapcsolat tönkrementeléhez KÉT ember kell.


Exem is próbálta beállítani mindenkinek, hogy ÉN voltam a hibás, amiért szétmentünk, aztán mikor elmondtam az én verziómat, akkor néztek, hogy jaaa, azért már más a "leányzó fekvése".


Én is akarhattam beszélni vele, ő elzárkózott, stb., de a "barátnőmmel" mindent megdumáltak.


Hagyjuk, nem CSAK te vagy a hibás.


29n

2018. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló szakításon mentem át nemrég és valójában még mindig nem értem. Mindig is úgy gondoltam, hogy ha két ember szereti egymást meg lehet oldani a dolgokat, és a mai napig így vagyok vele, rengeteg példám is van rá. Egyik kapcsolat sem felhőtlen és mindenhol vannak gyengeségek és problémák amiket meg kell oldani. Velem szakítottak és örökké dühös leszek rá, mert nem volt annyi benne, hogy küzdjön értünk. De így a kérdésedre válaszolva barátokkal vagyok sokat, ők segítettek hogy megértsem azt, hogy mi is történt valójában és hogy nem kell nekem egy olyan ember aki csak így feladja..
2018. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy két ember ha nagyon szereti egymást, és igazán egymás mellett a helyük, akkor a problémáikat meg kell tudniuk beszélni (hacsak nem valami nagyon súlyos dolog történt). Ellenkező esetben az a kapcsolat nem volt az igazi. Ezt próbálom én is erősíteni magamban :)
2018. máj. 17. 02:11
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt az igazi? Hát ha te így kijelented, hogy nem az és nem is próbálkozol, akkor persze hogy nem is tudjátok megoldani :/ nem mindig a szakítás a válasz erre.
2018. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem bennem nem volt meg a hajlandóság a megbeszélésre, hanem benne. Én szerettem volna, de ő megkért hogy ne keressem ezután, többször is. Azt hiszem én mindent megpróbáltam. A büszkeségemet teljesen félretéve "mentem utána", de ennél jobban már nem akarom a női mivoltomat lealázni, ezért írtam, hogy ha igazi lett volna a dolog, talán nem így reagál ő sem
2018. máj. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!