Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik már együtt éltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már együtt éltek a szakítás előtt azok hogy viselték a hirtelen egyedül létet?

Figyelt kérdés
Nem is a volt párom hiányzik, nem azt viselem nehezen, hogy nem vagyunk együtt hiszen jó oka volt a szakításnak, hanem az egyedüllétet. Napközben még csak csak elfoglalom magam, de esténként nagyon rámtör a magány, hogy nincs akit megöleljek, akihez odabújjak, aki ad egy kis szeretet. Nincs semmi csak az "üres" szoba....
2018. máj. 21. 20:15
 1/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Szarul. Haza kellett költöznöm (közös albérletből), aztán anyámék okítását hallgatnom hónapokig, hogy mindenben kizárólag én voltam a szar, és hogy a másik fél egy mennyei áldás, egy ártatlan bárány, s mit szalasztottam el.


Nálunk ismeretlen volt az "üres szoba", de még a "saját szoba" is, nem még a "magánélet" fogalma. Az őseim a gyerekszobát használták raktárnak, egész napos bejárás volt oda, hol egy ágyneműhuzatért, hol valami hivatalos iratért, hol egy alsóneműért, s amikor éppen valakivel épp együtt akartam volna lenni, a legtermészetesebb dolog volt berontaniuk, s kioktatni 15 perces rögtönzött kurzuson, hogy a cipőt legközelebb tíz centivel odébb pakoljam. Aztán hétvégente kötelező földtúrás a hobbikertben, mintha kajak piacra termeltünk volna.


Úgyhogy számomra a szakítás utáni egyedüllét sosem valósult meg. Nem is tudom, hogy ez most jó-e, vagy rossz.

2018. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel en is igy vagyok. Miota szakitottunk, olyan uresnek erzem magam legbelul. Szeretet hianyom van nagyon, jo lenne valakihez estenkent hozzabujni stb.

Hiaba mondjak azt, hogy foglald le magat, nezz filmet, keress hobbit stb.

Ezt a fajta urt nem lehet par oras elfoglaltsagokkal kitolteni....

2018. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Én is pont így érzek! :(
2018. máj. 21. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szabadnak... Fájt a szakítás,de nekem felüdülés volt,hogy nem kötnek bele minden mozdulatomba.


Barátnőztem,

buliztam,

filmet néztem-csendben és nyugodtan.

2018. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz mint a #4-es válaszolónál. Örültem.
2018. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 5 év együttélés után maradtam egyedül,mint a kisujjam. Nagyon rossz volt,mert a családom máshol él, a legjobb barátaim szintén máshol laknak. Úgy jöttem ki a sz*rból,hogy heti 5 napot edzettem,minden létező feladatot elvállaltam a munkahelyemen és ha valaki hívott valahova,elmentem. Kb reggel elindultam otthonról és este 9-10 fele értem haza,még főztem stb..nem hagytam időt az agyalásra. Persze ígyis agyaltam meg marcangoltam magamat,de enyhült az érzés.
2018. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez benne van a pakliban. El lehet nyomni a fajdalmat, az ürességet, de egy darabig ott lesz úgyis. Én például napi rendszerességgel sírtam esténként (a csalódás és hazugságok miatt). Azt olvastam valahol, hogy kb. hat hét kell ahhoz, hogy valamit szokássá tégy az életedbe, hát nekem olyan jól sikerült ez, hogy egy évbe telt mire kimásztam a letargiából. A jó hír az, hogy akár pozitív szokást is be lehet iktatni, ami segíti a gyógyulást. A hosszú egyedüllétben nekem jobban hiányzik pl. az ölelés, mint szakítás után.
2018. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután hazaköltöztem minden nap sírtam, főleg esténként. Ugyanezt éreztem. Ő nem hiányzott már, konkrétan örültem is, hogy már vége mert sok ideje húztuk-vontuk a szakítást, de magányos voltam. Megszoktam hogy ott volt, velem aludt, filmeztünk... pedig a végefele már tényleg szenvedés volt az egész, mégis rosszabb volt egyedül. De ez csak ideiglenes. Nekem kb. 1 hónap volt mire elmúlt az egész. Persze akkor pont nyár közepe volt, mentem a fesztiválokra, sokat jártam bulizni, koncertekre, anyukámmal rengeteget beszéltem-lelkiztem. Sok dolog segített, de a leginkább az idő.

21L

2018. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!