Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is nagyon egyedül, magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nagyon egyedül, magányosnak érzi magát szakítás után?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számomra is egy nehéz időszak volt, de ahogy nőtt a szakítások száma, egyre kevésbé viselt meg. A legutolsónál még csak nem is sírtam, ami nagy szó nálam.
2017. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a magányt fogom érezni, akkor már azt mondom jól vagyok.
2017. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. De leginkább azért, mert nagyon szerettem, és szeretem még most is. Erre a magányra a barátok nem megoldás, ahogy a hobbi, vagy egyéb elterelő dolog sem. Ez egy gyászfolyamat, és sajnos van benne reménykedés is. Viszont idővel enyhül, főleg ha nincs változás, és talán nyitottabb leszek más felé.
2017. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenki boldog, vidám és örül, hogy szakíthat/szakítanak vele! Fájdalmas kérdésre amúgy normális választ nehéz írni.
2017. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A magány az egyik legnagyobb ellensége az embernek akkor a legsebezhetőbb.

A legtöbb esetben ilyenkor az embereknél a legnagyobb fájdalom a csalódás. Az amikor te mindennél és mindenkinél jobban szerettél valakit és leélted volna vele az életedet de....még sem jött össze.


Bennem egyszerre volt harag düh csalódottság, aztán jött a magány...

2017. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. válaszoló!

Pedig rajtad kívül mindenki tudott normális választ adni. :)


A fájdalom az egyértelmű volt számomra is, hogy mindenki érzi, de én amellett azt is érzem, hogy teljesen egyedül maradtam... Pedig van családom, barátnőim is, csak ilyenkor ez nem elég

2017. szept. 24. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen, normális választ akarsz?


Mindenki így érzi mert ez a gyász. Teljesen mindegy, hogy te szakítasz vagy veled szakítanak, akkor is érezni fogod és átmész ezen, max az időben tolódik el a valódi szakításhoz képest.


Technikailag lényegében nem történik műs mint amikor bármilyen más addiktív szerről/cselekvésről jössz le. Az evolúció ezzel védi az embert, hogy ne maradjon egyedül és ne egye meg egy kardfogú tigris. Emellett persze védi a gyermekeit (még ha nincs is), a szociális és érzelmi kapcsolatát meg még ezer dolgot. Hogy miért? Mert az élet legfontosabb építőeleme a kapcsolat! Nem, nem a párkapcsolat, hanem az egymással (emberekkel) való kapcsolat.


Amikor szakítasz az agyad jutalmazó központja nem kapja meg a 'jutalmát' így még jobban sóvárog utána ami ezer olyan dologhoz vezet mint pl. ez a kérdés. A magánytól való félelem szinte mindenkinél megjelenik és más is ba***tt szomorú és csalódott lesz ha véget ér egy kapcsolat.


Persze ha majd felnősz érzelmileg is (úgy 30-35 körül) akkor rájössz, hogy a szerelem nem az érzelmi szükségletekről szól. És akkor egy szakítás után sem fogod magányosnak érezni...

2017. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon nehéz beletörődni, hogy véget ért ez a fejezet is. Nekem még csak az első hét telt el a barátnőm nélkül, szóval eléggé megvisel és nehéz nagyon. Szeretném ha az egyetem elterelné a figyelmem kicsit is. De valahol még él bennem a remény, mivel szeretem és abban reménykedem, hogy még kereszteződnek majd az útjaink. Rengeteg mindent éltünk meg, és miután már képes lettél volna az életed is leélni az illetővel, a sok tervezés a közös jövőről.. Nagyon nehéz felfogni, hogy tényleg vége, 4 évet voltunk együtt, de már előtte is ismertük egymást gyerekkorunkból. Úgy érzem, hogy a barátnőmmel együtt a legjobb barátomat is elveszítettem, mivel bármit meg tudtunk beszélni, és bármikor ott voltunk ha szüksége volt rá a masiknak, nagyon jó viszonyunk volt sokáig, de sajnos így alakult, már nem tehetek semmit.


Kitartást kívánok mindenkinek, aki hasonlókat kell megéljen. Sok sikert mindenkinek az életben!

2017. szept. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon, de a legutóbbi exem már aznap túltette magát.
2017. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az meg nyugtat, hogy nem csak én érzem magam ennyire egyedül, és szerencsétlennek.

2017. szept. 25. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!