Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan sikerult szakitas utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerult szakitas utan jobban lennetek? Mennyi ideig tartott? Mikor kezdtetek el ismerkedni? Hogy jutottatok tovabb a hullamvolgyeken?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hete szakitott velem a volt párom,azóta egy szót sem beszeltunk...amin nem is szeretnek valtoztatni hiszen igy is eleg nehez nekem...az elso ket hetben volt szerintem a legrosszabb a helyzet majd most tartok amit en csak ugy nevezek a kettos szemelyiseg allapot...egyszer hatarozott vagyok belatom,hogy ennek igy kellett lennie es nem sajnalom másik pillanatban pedig egesz nap csak ra tudok gondolni arra,hogy milyen volt vele es egesz nap azon gondolkodom,o gondol e ram es hianyzok e neki vagy fogok e kesobb...Heti 6 nap sportolok van hogy ejfelkor jovok el terembol mellette dolgozok bent maradok az irodaban inkabb 10 orat illetve az osszes szabadidom probalom kitolteni..mar volt 2 randim de telejsen ures vagyok most es kapcsolatra semmifelekeppen nem allok keszen amit el is szoktam mnindenkinek mondani.nem tudom,hogyan lehetne ezt jobba tenni..Nektek mennyi ido volt? Mikor kezdtetek el masokkal ismerkedni? Ferfiak miert hallom nagyon sok helyrol ,hogy nalatok a szakitas az elejen minden szep es jo mert mekkora kiralysag,hogy ujra szingli meg csajok stb es csak kesobb egy pár honap mulva kapcsoltok,hogy jaaa mit is vesztettem meg dobtam el magamtol?
2018. máj. 24. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

2 ev kellett egy 8 honapos kapcsolat utan.

3,5 ev egy 2 eves kapcsolat utan.

1 ev telt el egy 2 eves kapcsolat ota...meg mindig dolgozom a dolgot.

25f

2018. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De gondolom konnyebb mar azota ,nem?

Ismerkedni nem ismerkedtel senkivel?

2018. máj. 24. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Amig 100%-osan nem teszem tul magam a dolgon, nem ismerkedek.

A jojjunk ossze valakivel, hogy konnyebben felejtsek, nem az en reszortom.

2018. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem parkapcsolatra gondoltam hanem szimplán beszelgetni a másik nemmel és megismerni új embereket .. nyilván én sem pártolom, hogy úgy kezdodjon egy kapcsolat ,hogy az egyik fel meg valahol máshol hat fejben ..
2018. máj. 24. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

3,5 év kapcsolat vége után 3 hónappal már egész jól bírom. Mindent eltüntettem ami rá emlékeztetett, így valahogy elmúlt az a hiányérzet, ami facsarta a szívem. Így most olyan az emléke, mint egy üveggömb, és így nem rágódok rajta egész nap. Persze mellé folyamatosan tanulok, melózok, és edzek. (Amíg együtt voltunk nem nagyon tanultam, meló nemis volt, se edzés.)


Ami a legtöbbet segített az egy baráti kör a gimiből, amiből az exem miatt szakadtam ki, és most újra bevettek a társaságba. Újra felvettem a kapcsolatot néhány lánybaráttal, ami szintén jót tett. Akár férfi akár nő, az emberek társasága segít, legalább amíg velük vagy nem érzed magányosnak magad, és kicsit kevésbé tűnik minden el.aszottnak.


Nem mondom, hogy 100%ban túl vagyok rajta, de már vagyok olyan jól, hogy jól érezzem magam.

2018. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!