Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkedjek szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek szakítás után?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, mert nem lehetett rá számítani csak akkor, amikor neki kenyelmes volt/kedve volt hozzá. Olyanokra kell gondolni, hogy beteg voltam és tényleg nagyon rosszul voltam, de nem jött el elém a munkahelymre, mert 10-kor végeztem és az már késő, neki nincs kedve. Vagy megkertem, hogy vigyázzon a nyuszimra, amikor egy napot nem voltam itthon, de neki nincs kedve. Közben csak meg kellett volna etetni. Tehát teljesen alapveto apróságok. Nem kértem tőle napi szinten szivessegeket és rám mindig szamithatott, nekem ez a természetes egy kapcsolatban.

A másik, hogy felnottkent a szüleivel el, az apja iranyitja, nem tervezett velem jövőt. Jó pillanatokban ereztem, hogy szeret engem, de egy megbizhatatlan szerencsétlen. Én szeretem és vele lennék ha valtoztatna,de így már nem.

Ő most veszekszik velem, hogy biztos ezt akartam, orulhetek mehetek mashoz, biztos azóta már 20-an megb*sztak. És így beszél velem. (Nem adtam rá okot). Mit csinaljak? Ne foglalkozzak vele vagy reagáljak, de higgadtan? Ha szeret idővel ha hianyzok neki belatja a hibait és valtoztat?


2018. jún. 1. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
26
2018. jún. 1. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy viselkedj?örülj! Mert egy hulladék volt a párod akinek cska egy lyuk voltál valamin...

Megkérted hogy etesse a nyuszid de nem volt kedve rá...tehát egy élőlény éhen is halhat ha neki nincs kedve hozzá..empátiából nulla.


Gondolom a csávó ilyen gazdag focista gyerel lehetett 20 év alatt mert az egy hulladék generáció.

Örülj es ismerkedj másokkal. A mércét pedig rakd fel legyen önbecsülésed


Üdv a nyuszinak nekem is van kettő :)

2018. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A (volt) párom lassan 30 eves, gazdagnak nem mondanám, mert elkoltozni sincs pénze, van diplomaja, de egy normális munkahelyet nem talál vele... Viszont mivel otthon él, ezt kihasznalva szórja a pénzt, hiszen eltartjak, a fizetését csak magára kolti és el is költi. Nincs félretett pénze. Tehát ranezesre tényleg gazdagnak tűnik és hatalmasak az igényei. Hatalmas arc és mindenkit lenéz, pedig a diplomain kívül semmit nem tud felmutatni, ami önmagában nem sokat ér, ha az életben és emberileg egy 0.

A nyuszit rabiztam az egyik barátnőmre, akkor meg elkezdett feltekenykedni. Mondjuk mindez után nem is biznek rá egy elolenyt, nem tudom akkor, hogy gondoltam.

Igazad van, tényleg nem kell egy ilyen ember az életembe, csak olyan nagy csalódás nekem mert az első 1 év csodás volt és tényleg azt láttam, hogy velem tervez, költözni akar, családot akar, akkor még törődött velem. Minden mas volt. De ez csak a látszat volt. Jó lenne ha az lett volna az igazság, nem pedig az, amilyen most és szerettem volna "visszakapni". De tudom, hogy ez az igazi énje.

2018. jún. 2. 01:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom meg is válaszoltad a kérdésedet. Szerintem, ha együtt vagy valakivel és még frissnek mondható a kapcsolat, akkor mindent megteszel érte, de ő ezek szerint semmit, vagy nagyon keveset, és egyre kevesebbet. 30 évesen diplomával nem talál most munkát? Elég gáz! Ennél jobbat találsz, akármennyire is szép volt az elején, az volt a mézesmadzag...ennyire nem lehet megváltozni...ez az igazi énje amit most látsz!
2018. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy megszabadultál tőle. :D Semmilyen szinten nem érdemel meg, nem csak téged, de más nőt sem... Nárcisztikus, egoista barom... Most is, hogy szakítottál vele, úgy viselkedik, mint egy ovis. Neked erre nincs szükséged, ezt ismeretlenül is bátran kijelentem. :D Szerintem törölt/tiltsd mindenhonnan, nem kell vele szóba sem állnod ezentúl. Szerintem bárhogy is lett vége a kapcsolatnak, ez eszméletlen alpári, hogy ilyet mond rád. Ne válaszolj neki semmit, had mérgelődjön magában, csináljon amit akar, már nem a te dolgod. Sajnos jól látod, először csak egyfajta álarcot mutatott neked, ez az igazi énje. Még ha meg is változna az is max ilyen "minden csoda 3 napig tart" szintű lenne, és utána folytatódna ugyanígy. Ő már nem fog megváltozni, ne reménykedj. Adj időt magadnak, hogy kiheverd, de vissza ne menj hozzá. Becsüld magad ennyire. 24/N
2018. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!