Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális ez a viselkedés? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés? Miért?

Figyelt kérdés
Megvolt a 2. tárgyalás válóperkor és utána láthatáskor nekem panaszkodott a nőjéről, akire lecserélt már a kapcsolatunk alatt. Többek közt miatta válunk. Szerintetek ez normális, hogy nekem mondja el, hogy mi baja az új nőjével? Miért teszi ezt?

2018. márc. 3. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ez abszurd.
2018. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel rá, hogy egy idő után annyira elege lesz a nőből(ha igaz amit mond) hogy vissza akar kuncsorogni hozzád. Mondván, hogy nem olyan mint te... Ismerős szitu :D

Légy erős

2018. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A végén annyit mondott, hogy rosszabb, mint én, mert nincsenek meg a közös érdeklődési körök sem, mert nem szeret kirándulni. És hogy neki sem tetszik, hogy iszik, csak eleinte mutatta, hogy neki nem számít. De a kedvencem az volt, hogy ezt nehogy a rokonainak elmondjam, mert akkor visszajut a fülébe.
2018. márc. 3. 13:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem hiszem, hogy hülye lenne, hogy kuncsorogna, mert azt mondta, amikor elköltöztünk, hogy soha többet nem akarna látni, ha nem lenne a közös gyerekünk. De az új nő féltékeny pont emiatt rám, mert azt hiszi, hogy láthatáskor lefekszünk egymással. (Nincs 1 éves még a gyerekünk.) Mondtam neki, hogy nem óhajtok a nővel beszélni sem erről, sem másról, mert azt mondta, hogy megnyugtathatnám.
2018. márc. 3. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Titeket gyakoris adminok bérelnek fel, ugye? Ha privátba megírod, esküszöm senkinek se adom ki, de tudni akarom!
2018. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak most jött rá kiért hagyta el a családját... És rohadtul megbanta mivel nem ismerem az exrdet annyira sokat nem tudok hozáfűzni, de amit ki vettem s szavaiból, hogy neked mondja el a problémáikat, vagyis kezd elege lenni a nőből, nem hiszem, Hogy sokáig húzza mellette
2018. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem elegem lenne az új nőmből akkor sem mennék vissza az exemhez.
2018. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy vissza szeretne jönni, mert a problémáink továbbra is fennállnának, csak nem értem, hogy miért nekem panaszkodik rá. Lehet, hogy arra gondolt, hogy majd ezzel fájdalmat okoz, hogy sokat beszél róla és kiakaszt vele a 3. tárgyalásunk előtt. Tudom, hogy nem szép dolog, de magamban csak a kárörvendés volt, hogy úgy látszik nem mindenki olyan elsőre, mint mutatja magát.

Kedves Red Vixen, nem ismerem az adminisztrátorokat, nem tartozom közéjük sem.

2018. márc. 5. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy vissza menne hozzád, hanem azt hogy rá jött milyen is az igazi6arca a nőnek..
2018. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem visszatáncolás lesz ebből. Persze már ha hagyod. Így szokott ez kezdődni. A panaszkodással. Nem hiszem, hogy fájdalmat akarna neked okozni azzal amit mond mert akkor inkább fényezné az új kapcsolatot, lásd milyen jó is most neki..nem mint veled. Ezzel szemben panaszkodik. Inkább arról van szó, hogy elmúltak a "mézeshetek" és jött a realitás, kiderült, hogy az új nő nem is annyira szuper mint eleunte tűnt/ mutatta.

És hogy azt mondta sosem jönne vissza...:))))))

2018. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!