Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem vagyunk már együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk már együtt, de feltekenykedik. Miért?

Figyelt kérdés
5 hónapig voltam a sráccal. Igazából minden hónapban szakítottunk aztán kibékültünk most meg végleg vége..Azt mondta éljem az életem..éltem volna..jött egy srac,eljött a találkozás napja es ezt elmondtam az exemnek s mondta,hogy ne menjek!!! A vege az lett hogy nem találkoztam a sráccal hanem exemnel kötöttem ki es ott is aludtam utana 1 hétig megint együtt voltunk es mostanra már semmi nincs. Nem akar tőlem semmit már azt mondta de akkor miert fáj még neki ez a dolog? Miért iszik miattam? Soha senkiért nem ivott. De ő akarta akkor törődjön bele. (Azóta sem találkoztam a sraccal) pont az exem miatt mert valahol erzem h ennek úgy sincs vege teljesen. Szerintetek? 20/L 23/F

2018. jún. 8. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
miért mondtad el az exednek hogy találkozol valakivel?
2018. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
23 éves srác, de az értelmi szintje kb. A 16 évesekkel vetekszik, és ezzel tuti, hogy egy csomó 16 éves fiút megbántottam. Te legalább, felismerted, hogy a helyzet eleve rossz, de te sem vagy jobb. Nyilván bele vagy zúgva a csávóba. Úgy manipulál, ahogy szeretne, és még te érzed magad rosszul, hogy iszik miattad. Ha végleg lezárod, akkor van egy kis eszed. Ha folytatjátok, akkor megérdemled, amit kapsz innentől. Bár az utolsó előtti mondat eléggé jól rávilágít, hogy mi fog történni.
2018. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérlek szépen birtoklási vágy a részéről. Uralkodó típus, érzelmi zsarolás sem kizárt, menekülj amíg teheted. Ne foszd meg magadat a boldogságtól.
2018. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég szomorú,hogy ugy érzed ennek a borzalomnak még nincs vége teljesen. 5 hónapig jártatok, közben állandóan jojo-ztatok, hol szét, hol össze. Ezt te még akarod folytatni? Szedd már össze az önbecsülésed!

A srác nem szeret. Élvezi, hogy manipulálni tud, irányítani, hogy hatással van rád. Eldob mint egy lyukas zoknit, de akármikor előhalászhatja a kukából ha újra fel akarja húzni... Ez vagy neki.

Ne haragudj, de egy ilyen lány, akiben semmi tartás nincs, hogy akármikor ugrik mikor füttyentenek neki, annak ellenére, hogy szét van alázva, nem érdemel és nem is fog kapni tiszteletet.

Ha jót akarsz magadnak, elegended ezt a barmot. Szüntess meg vele minden kapcsolatot, ne beszélj vele többet. Éld az életed.

2018. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kellesz neki neked se kelljen egy hülye gyerek. Nem miattad iszik. Csak az egója meg a birtoklási vágya miatt.

Jobb érzés neki a szarban tapicskolni ha tudja te is ott vagy mellette s bármikor visszatud oda rántani.


Tiltsd le mindenhonnan s hagyj magadnak egy két hónapot, szűrd le miért vonzottad be őt, mit kellett volna előbb észrevenni, mi az amit szerinted te megérdemelsz. Nem fogod megváltoztatni. Olyan nincs.

Ha lezártad s tanultál belőle, hogy nincs joga semmit se tudni az életedről pláne nem gátolni akkor menj randizni.

2018. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!