Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytak terhesen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varria kérdése:

Elhagytak terhesen, hogy lehet ezt elkileg elviselni!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30hetes kismama vagyok. Röviden annyi a történetem hogy terveztük a babát, eskűvöt már egy éve a menyasszonya voltam mikor kiderült hogy terhes vagyok. Nagyon örültünk neki első baba én 25 ő 27 éves. Már a legelején simogatta a pocakot beszélt hozzá. Aztán amikor átléptem a büvős 12 hetet megromlott a kapcsolatunk probáltuk helyre hozni.. De neki már más van szóval nem is igazán értem mennyire munkálkodhatott azon hogy rendbe hozzuk a dolgokat kettönk között!! Azt mondta magányra egyedül létre van szüksége depressziósnak érzi magát.. Erre már mással van. Apasági tesztet akar mert ellenanyagot termel a baba és neki azt mondta az "orvos" ez nem lehetséges mert egyforma a vércsoportunk. Rendben mondtam neki tiszta a lelki ismeretem tisztában vagyok ki a gyermekemnek az apja!! De a viszony csak egyre rosszabb köztünk. Nem érdeklődik a baba felöl nem segít semmiben pedig elötte bizonygatta hogy mindenben segíteni fog a babával. Mintha teljesen kifordult volna magából és kimosták volna az agyát..Nem hiszem hogy az apasági teszt után megnyugszik és segíteni fog a babával,inkább csak ezt is kifogásnak tartom. Lelkileg nagyon megvisel mivel terveztük az életünket ő meg gondolt egyet és lelépet.. Düh gyülölet harag szeretet vágyakozás gyötörnek az érzelmek. Vannak jobb és rosszabb napok.

2018. jún. 10. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csináljátok meg a tesztet, hogy a drága lelke megnyugodjon és egy köszönő szóval búcsút is vehetsz tőle, megmondva majd talán 2 hetente hétvégén láthatja 1 órára a picit. Menjen ahova ment.
2018. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektartást akkor is fizetni kell a köcsögnek,te meg találsz ettől sokkal jobbat.
2018. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb, ha a vágyakozás, reménykedés ("hátha visszajön", "majd biztos foglalkozik a babával") helyett lelkileg a legrosszabbra készülnél: arra, hogy le sem fogja xarni, hogy van egy gyereke, nem fog vele foglalkozni csak te maradsz a babádnak, apja legfeljebb biológiai értelemben lesz. Nehéz lesz, csak túl kell élned ezt az időszakot és a babád érdekében erősnek kell maradnod. Persze mindig ott lesz benned, hogy bárcsak, de őszintén szólva a leírásod alapján egy ilyen embertől nem igazán számíthatsz semmire, úgyhogy ne is számíts, igyekezz erősnek, önállónak, jó anyának lenni, mindent megadni a gyerekednek, amit csak tudsz (nem anyagi dolgokra értem, hanem arra, hogy csak tőled és legfeljebb a nagyszülőktől kaphat majd szeretetet, törődést és neked így kell majd helyt állnod). Egyelőre még nyilván nem aktuális, de később minden esélyed megvan egy olyan férfit találni, aki szeret és megbecsül téged és a gyerekedet is.


Egyébként két A vagy két B vércsoportú szülőnek bizonyos esetekben lehet 0 vércsoportú gyereke, akinek a szervezete ellenanyagot termel az anya A vagy B antigénjei ellen. Ugyanígy két Rh pozitív szülőnek is lehet Rh negatív gyereke, aki szintén ellenanyagot fog termelni az anya pozitív antigénjei ellen. Csak szimpla genetika, nem nagy cucc. Nem hiszem, hogy a volt párod meg fog nyugodni, ha bebizonyosodik, hogy ő az apa, de így legalább biztosan kell majd gyerektartást fizetnie.

2018. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Gyenge. Dolgok miatt nem látott jó eredményt. Emiatt depresszió. Emiatt reményekbe menekülés, avagy más karjába. A többi már csak a kétségbe esése.

Nagyon beteg. Ne gyűlőld. Csupán sajnáld. Nagyin elveszett spirit még.

2018. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok abban, hogy nem fog megnyugodni a teszt elvégzése után sem.Ennek ellenére én is belemennék az elvégzésébe.

Valószínűleg az új kapcsolat is közrejátszik a mostani viselkedésében.Lehet a csaj is adja alá a lovat.Az "utódok" is tudnak érdekesen viselkedni nemcsak az exek.Eléggé szomorú, ha valaki Ennyire befolyásolható.

Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a saját gyökér viselkedését is képtelen önmaga előtt is felvállalni, így inkább az a megnyugtató számára, ha veled viselkedik köcsög fa..sz módjára.

2018. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag kell megkopasztani, ahol lehet. Tartásdíj intézése, családsegítő szolgálat megkeresése, jogi fórumok felkutatása, hogy lekopaszd, ahogy lehet. Drága lesz neki a tanulópénz. Nem csak gyermeket nemzeni kell tudni, hanem felelősségteljes felnőtt hozzáállást tanúsítani a születést követően. Ha már érzelmileg cserbenhagyott, legalább anyagilag járj jól utána!
2018. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod, apósod hogy reagált? Két rohadt nagy pofonnal küldeném haza a fiamat, ha mások életével szórakozna. De ha a legjobb barátom ilyet csinálna azt se hagynám szó nélkül. Hogy reagált a környezete, mit mondanak mások? Ez a történet nagyon fura. "Mintha teljesen kifordult volna magából és kimosták volna az agyát." Kicsoda és mivel? Próbáld meg valahogy felgöngyölíteni az ügyet, mert okok nincsenek, csak következmény. Nekem nem sikerült megértenem miért történt ez, szerintem te sem érted. Egy kicsit nyomozz, aztán hogy ennek a felderítésnek az eredményével mihez kezdesz az egy másik történet.
2018. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Linkelj be neki egy vércsoport öröklődéses táblázatot, hogy lássa, hogy két rh +osnak is lehet rh-os gyereke.


Menj bele a tesztbe és hagyj neki időt, hogy feldolgozza a történteket. Nekünk anyáknak mázlink van, mert a bennünk növő babával érzékeljük az anyává válást, rátesznek a hormonok is, de az apáknál nincs ilyen.


Szerintem megijedt a helyzettől és rátett az is, hogy kicsi szeszélyesebb voltál a terhesség miatt.


Ki akar szakadni az életèből, ezért kellett a másik nő. Segíts neki, hogy visszatalálhasson..


Mutass neki uh képeket, menj bele az apaságiba, informáld a kicsiről, mutasd meg neki, hogy rug a kicsi.


A szülés után szerintem vissza fog jönni, csak rajtad áll majd, hogy akarod e.. a gyermekével szerintem törődni fog.

2018. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit NE tegyél: Soha ne fogadd vissza! Majd ha a másik csaj lelép, pótléknak jó lennél. Úgy szokott lenni.


Én kitekerném a gyerekem nyakát ilyenért, az hétszentség. Jó családból jöhet...


Az meg, hogy alap bioszból ennyire hülye... Jajj... :D Az ellenanyaghoz neki semmi köze. Nem véletlenül szűrnek rá mindenkit. Az anya és gyereke között lehet veszélyes.


A másik csaj miatt nem aggódnék. Aki kismama mellől viszi, az vigye. Egyforma férgek, úgyis kikészítik majd egymást.


Csináltasd meg az apaságit, mert a gyerektartás alól nem bújhat ki. :) Hiába teszi a p...csáját. Bár nekem pofám nem lenne hozzá a helyében, hiszen ő csalt. Nem véletlenül hagyott ott.

2018. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen férfiakat komolyan szóhoz sem jutok! Azért van valaki melletted aki segít majd? Az ilyen ember ezek után már ne haragudj nem érdemli meg hogy vissza fogadd! Engedném lássa a gyermekét ha bebizonyosodik előtte ő az apja de mást nem mert később is megteheti majd ezt vagy rosszabb fajta viselkedést veled szembe! Nagyon sajnálom és borzalmas lehet neked de túl fogod élni és nem lesz semmi baj mert majd ha meglesz a baba nem is fog érdekelni senki rajta kívül.Csodás érzés anyának lenni!
2018. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!