Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó döntés a szakítás vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés a szakítás vagy én spirázom túl?

Figyelt kérdés

Másfél éve "öljük" egymást a párommal.Én vagyok az idősebb, de nekem van egzisztenciám, lakásom, volt egy életem amiből csak a társ hiányzott. Akkor jött ő, akire mindenben lehet számítani, és vonzódtunk is egymáshoz. Csakhogy a kezdeti lángolás elmúlt, már zavaróak a kezdetben is nyilvánvaló hátrányai, de az a típusú férfi aki leveszi a nőket a lábáról. Három hónapig volt intenzív szex köztünk, aztán a hétköznapok nehézségei a feladatok megoldása felé tereltek. Munkehyi problémák, egyedül nevelem a gyerekem...stb. Ő még mindig lángol értem és hasonló érzéseket vár, no meg a szexre most is fokozottan igénye lenne. Csakhogy én megbetegedtem és különféle nőgyógyászati problémáim lettek, átmenetileg vagy végleg, de nem nagyon érdekel a szex. Ő meg csak hajtja a témát. Mivel én is szeretem, (nem olyan nagyon, de jó hogy van nekem) kedvem ellenére is belementem a szexbe. De már kezd zavarni, hogy ezt kell tennem, hogy megtartsam. vagy az örökös viták mennek. Hetente kétszer szeretne kielégülni és én mint egy kötelező feladatot úgy láttam el.Úgy érzem, önző és most én mondok már nemet. Miért kéne akár csak kézzel is kielégíteni, ha az egésztől már elment a kedvem? És pont azért, mert olyan mintha prostituálnánk engem. A minap megkérdezte: na lesz ma valami, vagy intézze ő maga?? Én nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem kívánom őt annyira, de a szexet se. Persze azt hiszi, hogy van valaki a háttérben, hiába mondom, hogy nincs. És elég rossz, hogy magyarázkodnom kell. Többször mondtam neki, hogy akkor olyan nőt kell keressen, aki minden nap ráér vele egész nap chatelni, többször beszélgetni és hetente többször akar örömmel szeretkezni. (Ideális ha nincs gyereke.Nekem van)De hogy ő engem akar. Engem imád...stb. Mostmár hetente többször kerülünk szakítás közelbe és ki kéne mondani egyszer és mindenkorra. Csak mindig visszatáncol, bocsánatot kér, ígérget, hogy elfogadja a szabályaimat...

Nekem is szükségem van rá, de most meg kéne már gyógyulnom. Úgy meg nem lehet, hogy akaratom ellenére szexelnem kell, csak hogy ő kielégült legyen. Nem tudom mi a jó végül is, mert nem akarok újabb pasit az életünkben. nekem ő megfelelne, ha nem volna szexmániás.



2018. jún. 18. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Azt meg kellene értenie, hogy neked meg kell gyógyulnod és ahhoz önmegtartóztatásra van szükség.

Viszont azt el is mondhatnád neki, hogy nem őt nem kívánod, hanem magát a szexet sem. Ha neki ez nem tetszik, akkor lehet mégsem vagytok egymáshoz valók.

A heti 2 szerintem nem szexmánia. Ha nem távkapcsolatban lennénk a párommal, akkor nekem napi 1 lenne az elég, így örülök minden szombatnak és vasárnapnak. No persze nekem 2 gyerekem is van, de van ilyen téren igényem. Nem vagyunk egyformák. 36N

2018. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben ott a válasz. Nem érzed jól magad vele, de jó hogy egyáltalán ott van. Ahogy látom neked csak nyűg. Ő meg elvan veled, mert van egzisztenciád. Szerintem jót tenne nektek egy kis különélés, vagy szüneteltetés, vagy szakítás. A szex nem kötelesség kell hogy legyen, és nem pedig elvárás.
2018. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*spiLázom
2018. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Az ő igényei normálisak. Még ha nem is todja megfelelőan kommunikálni. Szóval neki mindenképp csak a beszédmódjával van probléma.


Neked kell tenned valamit. Nagyon nem okés, hogy nincs libidód, és hogy beteg vagy. Sürgősen kell valamit kezdeni ezzel!

2018. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-nek válasz: igazad lehet, hogy velem van a probléma, de ez már egy következmény. Úgy érzem, az, hogy amikor csak találkozunk a szexre készül és próbál engem hangolni, ez egy gátat képezett bennem a szex iránt.

Találkozunk=szexelnünk kell?

Mindig azzal jön, hogy napok óta nem látott...meg annyira szexi vagyok, persze hogy nem bíz magával.

Szóval az lehet a probléma, hogy neki nagyobb az igénye mint heti kettő alkalom, nekem meg ez a programozott szex nem jön be. Hiába kedveskedik- a cél érdekében teszi. Közben idejár enni, inni- hogy a francba ne lenne jó neki?

2018. jún. 18. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat természetes és normális része a szex. És a heti 2 messze nem szexmánia. Mi a férjemmel 10 év után 3 gyerek mellett többet együtt vagyunk ennél. Tök normális, hogyha már párkapcsolatban van az ember, nem 2 havonta akar szeretkezni.

Ő tud a nőgyógyászati problémádról? Beszélj vele erről, hogy jó lenne egy kis szünet (a szex terén), hogy meggyógyulj minél hamarább. Meg gondolkozz el azon, hogy most tényleg a szexet nem kivánod, vagy őt?

Vagy ha ennyire taszít már a szex gondolata, és olyan problémaid vannak, amik belátható időn belül nem fog változni, akkor jobb ha szakitasz vele. De nem ugy hogy felajánlod keressen mást. Az nem szakítás. Mert ennek így tényleg nincs ertelme, hogy ő folyton kuncsorog a szexért, neked meg mar megerőltető az egész.

2018. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Egy párkapcsolat része a szex. Na de nem így, hogy megkérdezi, na ma lesz valami vagy elintézzem magamnak.

Hát intézd magadnak b+...tuti ezt válaszolnám. Így nekem sem lenne kedvem szexelni.

Ja, és mielőtt elkezditek, tuti nincs pasim ilyen hozzáállással, hát van. Szerelmem, szeretőm, ahogy nevezzük, felesége van de mi ötödik éve lángolunk egymásért. De nem így szexelünk, hogy na lesz valami. Megvan romantika meg minden egyéb ami kell mellé.

Kérdező, nincs veled semmi baj, tahó a pasid. Ennyi. A döntés a tiéd.

2018. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan nalad biztos fiatalabb vagyok, de hajszal ugyanezt vegigjatszottam kb. 4-5 honapig, aztan kicsesztem a faszit mint azt a bizonyos macskat...
2018. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Még annyit hozzátennék, nekünk sem csak szexről szólnak a randik. Olyan is van, hogy csak kajálunk, filmezünk, sportolunk stb. Nincs elvárás, hogy na már pedig most kötelező. Az mindent megölne.

7-es voltam

2018. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!