Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszaszerezhetem még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem még a feleségemet?

Figyelt kérdés
Öt év házasság után valaki elcsavarta a fejem, félreléptem kétszer, de azonnal megbántam, bevallottam. Rájöttem, hogy a feleségemet szeretem igazán, és nem tudok nélküle és a kislányunk nélkül élni, de későn. Ő is szeret, de már nem tud rám úgy nézni és nem tud bízni bennem, amit meg is értek. Azt is tudom, hogy már másokkal ismerkedik. Tudom, megérdemlem, magamnak köszönhetem, de arra vagyok kíváncsi, hogy más volt-e hasonló helyzetben, és idővel valahogy visszahódíthatom-e, és ha igen, hogyan? Mivel lehet ilyenkor egy nőnek visszanyerni a bizalmát és a szeretetét? Bármit hajlandó lennék megtenni, hogy olyan legyen, mint régen. 35F
2018. jún. 19. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Felejtős.


Igaz, arról mind a ketten tehettek, hogy megromlott a kapcsolatotok, de akkor miért nem tettetek azért, hogy megjavítsátok?

Gerinctelen f..reg vagy. Én se engednélek vissza.


A hűség döntés kérdése. Miért nem voltál hűséges a feleségedhez?

2018. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Csak rajta múlik már. ha összexarod magad, te már ezen akkor sem tudsz változtatni. ha meg van benned annyi emberség, szenvedsz is a bűnödért.
2018. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy. Legyen jo fizud h a gyerektartast fizetni tudd. Lanyod elott meg igazi ferfi peldakep leszel
2018. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Hagyd a fenébe. Te már fixen félrek.rtál, és nyakamat rá, hogy ő sem csak papás-mamást játszik azokkal, akikkel ismerkedik.

Kizárólag a gyereketeket sajnálom, hogy ilyen hülye, felelőtlenemberek a "szülei".

2018. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

A nő miért felelőtlen? Nem feltétlen azért kefél félre ám egy férfi, mert annyira rossz otthon. Egy valamit a boldog kapcsolat sem tud megadni: hogy teljesen másik személy legyél. Ha a másiknak az kell, nincs mit tenni. Ráadásul mindössze 5 év házasság után... kellenél a fenének. Tudod kit érdekelne a teperésed, ha arra sem voltál hajlandó, hogy megoldd a problémákat vagy hogy hűséges legyél.

Fogadd el, hogy ennek vége örökre. Ha el is nézné, a bizalom örökre oda ami megint konfliktusokhoz vezetne idővel.

2018. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

En csak azt nem ertem h ezt minek kellett bevallani? Azert mert igy konnyitettel a lelkiismereteden? Komolyan ha Valaki meg akar valakit csalni akkor viselje ennek a lelki odiumat aminek az egyik kovetkezmenye az, h magaval viszi a titkot.


Visszaszerezni azonnal nem lehet, ezek lepesrol lepesre mennek, ido kell amig megbekel a helyzettel es akkor sem biztos h visszamegy hozzad de remeny mindig van.

2018. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
6-os te hülye vagy? Gondolom te sem tudod hogy mi az, hogyha szeretsz valakit. Ha szeretsz valakit nem vagy képes átverni, nem hogy nap mint nap a szemébe röhögj mintha semmi rosszat nem tettél volna. Undorító vagy te is ezzel a hülye felfogásoddal. Pont, hogy az "javít" valamit a dolgon, ha már annyi van az emberben, hogy bevallja amit tett, és a párja kezébe helyezi a sorsát a kapcsolatnak, nem önkényesen eldönti hogy "hát, megcsaltalak, de nem mondom el, mert egy önző féreg vagyok és inkább megtartanám a biztos puncit". Ha már őszintén nem tudta megbeszélni a párjával a gondokat, mielőtt megcsalta, akkor igenis mondja el később és legyen őszinte egyszer az életben... omg.
2018. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
nem a hatos hulye hanem te vagy hulye, nem is kicsit, 7.-s
2018. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Buszke lesz majd rad a lanyod

Mit var majd a pasiktol,ha a sajat apja is felrekurt.

2018. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Azt is tudom, hogy már másokkal ismerkedik."


Túl azon, amit te tettél, azért a feleségednek is sokat jelenthetett a házasságotok, ha már most másnál csönget.

2018. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!