Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszaszerezhetem még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem még a feleségemet?

Figyelt kérdés
Öt év házasság után valaki elcsavarta a fejem, félreléptem kétszer, de azonnal megbántam, bevallottam. Rájöttem, hogy a feleségemet szeretem igazán, és nem tudok nélküle és a kislányunk nélkül élni, de későn. Ő is szeret, de már nem tud rám úgy nézni és nem tud bízni bennem, amit meg is értek. Azt is tudom, hogy már másokkal ismerkedik. Tudom, megérdemlem, magamnak köszönhetem, de arra vagyok kíváncsi, hogy más volt-e hasonló helyzetben, és idővel valahogy visszahódíthatom-e, és ha igen, hogyan? Mivel lehet ilyenkor egy nőnek visszanyerni a bizalmát és a szeretetét? Bármit hajlandó lennék megtenni, hogy olyan legyen, mint régen. 35F
2018. jún. 19. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
Én se értem, mi a fenének kellett elmondani, hogyha ennyire megbántad. Ezzel csak áttolod a felelősséget. Ha megcsináltad a hülyeséget, akkor tartsd meg magadnak, élj együtt a bűntudattal. A szitut magadnak köszönheted.
2018. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
És csak úgy szólok, hozzád, és a kedves megcsalós férfiaknak is, hogy el se tudjátok képzelni, ilyenkor mekkora kárt vagytok képesek tenni a lányotokban. Mi hárman vagyunk lánytestvérek, apám félrement anno. Eredmény: az egyik tesóm évek óta él egy szar kapcsolatban ahol agyon van csalva, mert nem hiszi el, hogy van olyan férfi, aki nem csalja meg a párját. A másik tesóm hallani se akar férfiról, immár 10 éve, pedig baromi szép lány. Egyedül én tudtam túltenni magam a dolgon. Szóval, gondolkozzatok, mielőtt hülyeséget csináltok, mert nagyobb kihatása van a tetteteknek mint hinnétek.
2018. jún. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha az asszonynak is ez a reakciója, hogy rögtön ismerkedni kezd, akkor nem volt ez valami idilli házasság, szóval ne furdaljon annyira a lelkiismeret. Jobb lett volna korábban elválni, még jobb lett volna megpróbálni újraépíteni. Bár erre most is volna lehetőség, de hát ahhoz aztán két akarat kell.
2018. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!