Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy azt szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy azt szeretném hogy szenvedjen?

Figyelt kérdés
Az exemmel lassan egy éve hogy szakítottunk, én nagyon megszenvedtem a dolgot, csúnya dolgokat tett velem amiket nem érdemeltem meg. Nemrég megtudtam hogy új barátnője van, láttam is őket együtt. Igazság szerint már én is továbbléptem, nekem is van új párom de mégis mikor megláttam őket együtt dühös lettem. Úgy érzem nem igazságos hogy ő boldog, éli világát azok után amit én szenvedtem miatta. Azt szeretném hogy ő is úgy szenvedjen mint én. Más is érzett így?
2018. jún. 20. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem léptél tovább.
2018. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl lennél rajta, nem lennél dühös. Amúgy nekem ebből az jön le, hogy úgy érzed ő boldogabb nálad, ami fura, tekintve, hogy neked is van párod. Nem vagy vele boldog? (Ha nem, akkor miért vagy vele? És ő tudja, hogy még mindig felzaklat, amit az exed csinált egy évvel ezelőtt?)
2018. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A bosszú egy, a sérült igazságérzet helyreállítására szolgáló negatív érzelmi reakció, egy rossz válasz.


"Normális?" Relatív.


Miket "tett veled"?

2018. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
Nem léptél túl rajta
2018. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen,a legfontosabb megállapítás, hogy te nem léptél még túl ezen, mert akkor nem lettél volna dühös. Szerintem próbáld meg minél előbb lezárni magadban, ne törődjél vele, zárd ki az életedből az egészet, törődj a mostani pároddal.
2018. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem léptél túl rajta és gusztustalanok az ilyen nők, lányok, akik a szakítás után is azzal vannak elfoglalva, hogy az ex mit csinál. Az EX fogalmát kéne magadban tisztázni. Tudod, azt jelenti, hogy VÉGE vele, nincs hozzá semmi közöd. Te is más életével vagy elfoglalva ahelyett, hogy a sajátodat egyengetnéd...

Az ilyenektől az ég óvjon!

2018. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan szinten már biztosan túl léptem rajta hogy nem szeretem. Én sokáig küzdöttem még érte a szakítás után, mert nagyon szerelmes voltam, de ő ott rúgott belém ahol tudott. Úgyhogy tett róla hogy kiszeressek belőle és sikerrel is járt. Nem az dühít hogy barátnője van, inkább sajnálom a lányt, mert vele is ugyanazt fogja csinálni mint velem. Az dühít hogy boldog. Mert nem érdemli meg.
2018. jún. 20. 11:04
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

De gondolom te 100%-ban csak áldozat vagy és most igazán hősies vagy, amiért félted szegény leányzót...


Jajj ne már!


Foglalkozz a saját életeddel! Az, hogy egy kapcsolat nem működik, MINDEN ESETBEN 50-50%! Teljesen a másikra áttenni képmutatás és hazugság, bármilyen konfliktus is volt.

2018. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
70 %, olyan jó hogy te ennyire tudod én mennyire sz*r ember vagyok és hogy én miket hibáztam. Nem ez volt ám a kérdés. Menj éld ki máshol a nőgyűlöleted.
2018. jún. 20. 11:14
 10/15 anonim ***** válasza:

A vásárhoz két ember kell, az eladó és a vevő.


Akkor fogod tudni elengedni az önként cipelt haragot ha felvállalod a felelősséget a saját érzelmi életed minőségéért.

2018. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!