Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is tudom mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom mit kellene tennem hogy más ne szenvedjen?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

13 éve élünk együtt a párommal és kettő lányunk van a legkisebbik 2 éves lesz.Már rég nem vagyok szerelmes de lehet ez ennyi idő után normális.Sok probléma van köztünk és volt is de ez egy másik történet.

Szerelmes lettem.....de nem is akárkibe, az unokatesójába természetesen ezt azért írom le mert kölcsönös a vonzalom amit ugye szabályozni nem lehet.

Eléggé nehéz helyzet a rokonság miatt is.illetve van egy vállalkozása ami az övé csak szerepel a felesége neve is ami ha esetleg megtörténne a válás a vállalkozást lehet csődbe vinné ami tulajdonképpen a megélhetése.Neki vannak gyerekei de már nagyobbak megértőek.

Egyszerüen elmennék itthonról de nem tudom hogy csináljam hogy a gyerekek ne sérüljenek/nagyszülőkkel élünk így azért is nehéz mert a hozzá vannak szokva ehhez-ahhoz a lányok/ mert természetesen vinném.magammal őket

Állandóan a megoldásokon gondolkozok de mindig ugyan oda lukadok ki....maradok mert a gyerekeknek így a jó.DE nem normális élet ez így...persze lehet csak a gyerekek érdekeit kellene néznem.


2015. nov. 16. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nem gondoltál, hogy megbeszéld ezt a pároddal? Persze azt mondják sok idő után természetes hogy alábbhagy a tűz de mindent meg lehet szerintem beszélni. Ha csak úgy fogod magad és se szó se beszéd lelépsz és elszakítod a gyerekeket az apjuktól tényleg sérülhetnek. Én teljes mértékben annak a híve vagyok hogy ami elromlik azt javítani kell nem lecserélni, de persze azért az már komolyabb helyzet ha beleszerettél másba. De szerintem a párod ennyi év után szerintem azért csak megérdemli hogy beszélj vele arról, hogy valami nem oké.
2015. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!