Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy azt szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy azt szeretném hogy szenvedjen?

Figyelt kérdés
Az exemmel lassan egy éve hogy szakítottunk, én nagyon megszenvedtem a dolgot, csúnya dolgokat tett velem amiket nem érdemeltem meg. Nemrég megtudtam hogy új barátnője van, láttam is őket együtt. Igazság szerint már én is továbbléptem, nekem is van új párom de mégis mikor megláttam őket együtt dühös lettem. Úgy érzem nem igazságos hogy ő boldog, éli világát azok után amit én szenvedtem miatta. Azt szeretném hogy ő is úgy szenvedjen mint én. Más is érzett így?
2018. jún. 20. 07:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Te se vagy ép, exed büntetgetnéd,közbe párod van,de rajta agyalsz h mer boldog lenni mással és ez dühit. K---ra nem léptél tul a párodat max kihasználod h legyen vki.. Rém boldog lehetsz ha az exed boldogsága igy fáj,menj pszihologushoz..
2018. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én megértelek, nekem is volt hasonló. Sajnos el kell fogadni,hogy az élet igazságtalan,és a rossz dolgok nem a sz.r emberekkel történnek. Próbáld öt teljesen kizárni az életedböl és a gondolataidból.
2018. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig normális ez az érzés. Nincs ezzel baj,gyarló emberek vagyunk bizony negatív érzelmekkel is, csak ne lovald bele magad. Gondolj jó dolgokra és lépj tovább ezen.
2018. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha tovább léptél volna, akkor nem érdekelne minimális szinten sem.
2018. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Költőnő? ***** válasza:

A bosszúvágy bizonyos szempontból tok reális, de ahogy a dühünknek sem adunk mindig teret, úgy ennek sincs a valóság szintjén relevanciája.

Szar alak, ok. De te hagytad, h ezt tegye veled, ebben te is benne voltál vastagon. Nincs közötök már egymáshoz, így a boldogsága v boldogtalansága sem a te dolgod. Azt se mi döntjük el, h ki mit érdemel.

Kattanj le erről, mert csak feleslegesen kattogsz rajta.

2018. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!