Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt az ami segített?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az ami segített?

Figyelt kérdés
Szakítás után, hogyan tettétek túl magatokat rajta? Új frizura? Új hobbi? Milyen? Mi volt az ami segített?
2018. jún. 20. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Egy frizura hogy tudna segíteni ebben?


Én egyébként elég sokat játszom azóta.. és az elviszi az időt.

2018. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Az, hogy szarok a világra és lenézem a nőket. Bár ezt nem pont a szakítás váltotta ki.
2018. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Meg kell gyászolni, el kell engedni, majd szépen lassan fel kell állni és továbbmenni. Mindenki máshogy tudja feldolgozni, valaki sportol, valaki munkába menekül, valaki alkotni kezd...te ismered magad, neked kell megtalálnod azt, ami segít majd kikecmeregni a gödörből. Viszont a kapcsolatot nyugodtan gyászold meg és tudd elengedni!
2018. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Megláttam ki az uj parja, aztan ugy elmult minden fajdalmam miatta..

Na nem azert,mert rajottem,hogy milyen fullos noje lett,akihez en nem erek fel,hanem,hogy milyen buta es nem is annyira szep lanyt sikerult felszednie.

Valahogy rajottem,hogy, ha ennyire hulye, akkor ugy kell neki.

Azota meghizott a baratnojevel egyutt, mind 2 vagosorban levo malac, ugy neznek ki.

2018. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
@4: Te pedig még mindig haragszol rá, vagyis nem tudtad elengedni.
2018. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Fél liter rum, meg egy óradíjas profi.
2018. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Klisé, de az idő.


Nekem leginkább a barátokkal töltött idő segített és az, hogy volt kinek elpanaszkodni a nyűgöm bajom.

Meg próbáltam betáblázni a szabadon maradt időt.


Hajam színét is megváltoztattam, de az csak egy rövid hiszti volt valójában nem segített. Egy hét múlva vissza is festettem. Túl drasztikus lépéseket szerintem ne tegyél a külsőd kapcsán, mert nem mindent ilyen könnyű visszacsinálni.

2018. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

5

Eleg rossz emberismero vagy,nemde?

Elengedtem mar reg az egeszet :)

2018. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
@8: Az utolsó mondatod pont nem erre utal. Ha nem foglalkoznál vele, nem haragudnál rá, akkor egész egyszerűen meg se jegyezted volna.
2018. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Sajnos akaratlanul is tudok rola dolgokat, nem nyomozgatok utana vagy ilyesmi.

De mivel engem nagyban segitett az,hogy mennyire megváltozott kulsore, gondoltam megjegyzem.

Nem tudom mit magyarázkodok egy randomnak.

2018. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!