Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt az ami segített?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az ami segített?

Figyelt kérdés
Szakítás után, hogyan tettétek túl magatokat rajta? Új frizura? Új hobbi? Milyen? Mi volt az ami segített?
2018. jún. 20. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

@10: Azért magyarázkodsz, mert próbálod bizonygatni, hogy nincs igazam. Nem ismerjük egymást, nem tartozol nekem semmivel - pláne nem magyarázattal - de az, hogy mégis megtetted, véleményem szerint igazolja a felvetésem.


De ne velem foglalkozz, hanem saját magaddal; engedd el az exed és könnyebb lesz!

2018. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem ismerlek, buta emberekkel nem szoktam kapcsolatokat kialakitani.
2018. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

#11

Ezzel arra akarsz utalni, hogy az ő feltételes, rejtett haragja miatt hízott el? :O

2018. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%

@12: Mindenkire nem kell haragudnod; de amúgy pont ezért mondtam, hogy túl kellene lépned a dolgon. Én szembesítettelek vele és azonnal támadsz.


@13: Nem, arra utalok, hogy hölgy, akivel váltottam pár mondatot nem tudta elengedni az exét és még mindig haragszik rá, amiért szakított vele.

2018. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Jaguar-Warrior, te kijártad az iskolát? Szövegértelmezés nuku, eszed semmi. Mit szövegelsz?
2018. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%

"Azota meghizott a baratnojevel egyutt, mind 2 vagosorban levo malac, ugy neznek ki."

+

"engedd el az exed és könnyebb lesz!"


Igen, kijártam az iskolát abszolút nulla tanulással is.

Sajnos mertem feltételezni azt, hogy itt esetleg másokban is megmutatkozik a humor értelmezésének képessége vagy az ehhez szükséges intelligencia szikrája, de ezek szerint tévedésben vagyok. :/

2018. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Az segít ha törődsz a külsőddel, érzed, hogy csinos vagy, szóval az új frizura is segíthet. :) Egyébként meg ne akard erővel elfelejteni, előbb-utóbb feldolgozod.
2018. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Új pár, párocska
2018. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

megtanultam franciául!


úgy fogom fel, ezzel nyertem, a szabadidőmet igazán értelmes célra fordítottam.


ők meg hadd egyék egymást a nőjével!

2018. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi. Mondjuk én iszonyat nehezen engedem el a múltat, van olyan exem, aki minden áldott nap eszembe jut.

Igazából megtanultam együtt élni ezzel.

2018. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!