Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet így folytatni a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Két hónapja nem kívánom a barátom, kb három hete megállt szex közben és kérdezte, hogy mi a baj úgy látja mintha nem élvezném. És ne is folytassuk mert látja, hogy nyomja valami a lelkem beszélgessünk inkább. Persze nem tudtam semmit mondani neki, igazából minden jó vele szeretem őt, de egyszerűen már nem kívánom mint férfit, mást sem kívánom, az ölelése és a közelsége hiányzik de a szex egyszerűen nem.

Még nem mertem elmondani neki, de tudom hogy tudja ő is. Persze így alig van heti 1 alkalom eddig heti 4-5 napon is lefeküdtünk egymással.


Mint társ tökéletes, és nagyon szeretem viszont nem kívánom.

Azt sem tudom, hogyan mondjam ez neki, és félek hogy számára ez nem lesz elég és emiatt majd idővel úgy gondolja hogy jobb lesz ha szakítunk.

Készüljek a legrosszabbra?


2018. jún. 24. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
De mi változott hogy nem kívánod? Külsőre történt rajta valami változás esetleg? Mert azért heti 4-5ről átesni oda hogy egyáltalán nem kívánod csak van valami oka. 28/F
2018. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem változott, egyszerűen nem esik jól ágyba bújni vele, nem is gondolok rá szexuális értelmében. De még mindig szeretem!
2018. jún. 24. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg elkezdtél bogyót szedni?
2018. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel/megszakítással védekezünk ha erre gondoltál?
2018. jún. 24. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonális dolog? Pajzsmirigyeddel minden rendben?
2018. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen arra gondoltam, az be tud zavarni. Így ilyen változásnál, egy vérkép, kivizsgálás nem ártana, talán valami bezavar.
2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!