Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni egy kapcsolatot, ha minden 2. hétben összeveszünk?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sokat veszekszünk. Több, mint 2 és fél éve vagyunk együtt, az utóbbi egy évben havi szintűek voltak az összeveszések, de ebben az utolsó 1-2 hónapban szinten minden 2 hétben összeveszünk. Kibékülünk utána, de egyrészt valahogy nem olyan a kapcsolatunk, mint régen, másrészt úgyis pár hétre rá összeveszünk.
2018. máj. 29. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
ugyanebben a cipőben vagyok/vagyunk. megint csend, mosolyszünet, mindig van vmi szar. fogalmam sincs.
2018. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudtok a valódi probléma gyökerénél változtatni, akkor teljesen értelmetlen a kapcsolat. Ha rendszeres a konfliktus közöttetek, annak van valami oka, valószínűleg több is. Nem fog megoldódni attól, hogy az éppen aktuális veszekedés után kibékültök.

Ha fontos mindkettőtöknek ez a kapcsolat, akkor lehet még próbálkozni.


Mi ritkán szoktunk veszekedni, de utána mindig megbeszéljük mélyen és részletesen, hol csúsztak el a dolgok, ki milyen lelki állapotban volt, miért volt olyan ingerült, kinek mire lett volna szüksége, ki mit értett félre és miért stb. Ezekből tanulunk, és jobban tudunk egymáshoz alkalmazkodni.

2018. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni és meg kell beszélni a hogyan továbbot. Ha nem együttműködő, akkor sajnos ez nem megy tovább.
2018. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Min vesztek össze?
2018. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, érdemes. Meg kell tanulnotok konfliktust kezelni. Hiába szakítotok, attól még nem tanuljátok meg higgadtan kifejteni az álláspontotokat, meghallgatni és meghallani a másikat. A szakítástól nem fejlődik az empátiátok. Ha most kiszállsz, viszed tovább a problémádat a következő kapcsolatba. És ott is ismétlődni fog a mostani forgatókönyv.
2018. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsó lepontozását nem is értem :D Itt mindenki azt hiszi, hogy a másik a szar ha sok a vita? (ebből következik, hogy 'szakítani kell' ha sok a vita)
2018. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:
57%

Mi heti 5x min. összevesztük, hetente költöztem volna el, vagy dobott volna ki az asszony.


11,5 éven át.


Az utóbbi pár hónapban ez heti 1-re redukálódott.


Kezdünk összecsiszolódni :)


Az előző feleségemmel a 3 év alatt ha 5X vesztem össze. Az 5. után felvetettem, hogy váljunk el, ami meg is történt.

2018. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Derwer ***** válasza:

Mi kB 2-3 naponta veszünk* össze. (Van mikor ritkábban) Évente 1-2 alkalommal el is akár hagyni dühében a párom.

De igazából időközben megházasodunk már . ;)


*: Párom szerint ezek nagy része csak nézet eltérés. Szerintem aminek durci a vége, az veszekedés. Másképp éljük meg. (Sokat változott, egy-egy durci lecseng 20-30 perc alatt a korábbi több óra helyett. :) )

30F

2018. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!