Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Női szemmel nézve elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel nézve elfogadható viselkedés amit az ex barátnőm mondott szakítás után?

Figyelt kérdés

Három év hosszú idő ha úgy nézzük. Amíg együtt voltunk a kapcsolat jól működött, ő egy rendes kedves lány szerettem volna megtartani vele a barátságot ha mást nem is.

Az igazat megvallva még nincs más az életemben, ő viszont már gyereket szeretett volna, én viszont élni szeretnék még kettesben gyerek nélkül. Az utóbbi időben ezen volt egy két vitánk ő forszírozta, hogy erősítsük meg a kapcsolatunkat házassággal és vállaljunk végre gyereket mert ő készen van rá, mintha a falnak beszéltem volna mikor azt mondtam, hogy nekem még nem pálya a gyerek.

Ez a dolog kissé elmérgesítette a kapcsolatot, mert néha feljött nála és akkor egy héten át ezzel nyaggatott. Gondolkodtam rajta a szakítás előtt, de rájöttem már nem érzek iránta úgy mint az elején, másrészt nem egyeznek az ambícióink gyerek kérdésben így hát kimondtam, hogy legyen vége, sajnálom mert jó volt vele, és nehéz volt meghozni ezt a döntést. Viszont nem akartam rabolni az idejét úgy gondolom korrekt voltam ebben a dologban.


Mondtam neki a szakításkor, hogy nagyon kedvelem őt ő volt az eddigi legkomolyabb barátnő életem során úgy érzem sokat tanultam tőle, köszönöm amit adott. És annak ellenére hogy a kapcsolatunknak vége azért örülnék ha a későbbiekben nem vadidegenként tekintenénk egymásra.


Erre azt kaptam, hogy egy önző féreg vagyok aki csak saját magvával törődik és sosem háláltam meg azt amit ő adott, mindig a kedvemben járt és rengeteg áldozatot hozott értem, miattam szokott le teljesen a dohányzásról úgy hordta a haját ahogy nekem tetszett olyan ruhákat viselt mindig miattam csípte ki magát kielégített az ágyban és megtett olyat is ami neki nem is volt jó csak az én kedvemért orálozott mert egyébként utálja és az anált is bevállalta és mi pasik mind egyformák vagyunk szemét sz*rháziak akik önzők és azt gondoljuk hogy a nők a ku*váink semmi tiszteletet nem érzünk irántuk és sosem viszonozzuk amit ők adnak nekünk dögöljünk meg mindannyian és dugjuk egymást seggbe...


ez volt az a pont ahol mélységesen elszomorodtam, mert nem vártam volna ilyen hisztirohamra tőle, úgyhogy ott hagytam..

Azóta nem beszéltünk, ezek után nem is nagyon akarok persze, viszont ezek a szavak még mindig a fülemben csengnek, és igazság szerint jogtalannak érzem azt amit és ahogy mondott.


Miért viselkedett így? Miért nem lehet méltóságteljesen elválni?

Ha meg.. kínokat élt meg a kapcsolatban mellettem akkor miért volt álszent és hazug, miért nyelte le azt a sok sérelmet amit most szemrehányásként felhozott?


2018. jún. 26. 17:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
A fájdalom mondatta ezeket vele. Mivel te hagytad ott őt. Ő meg veled akart családot. Nem mindenki viseli jól,és reagálja le jól, ha kidobják.
2018. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
78%
Vannak akik nehezen élik meg a szakítást, a visszautasítástól és egyáltalán azt ha nem úgy alakul ahogy tervezik. A legkönnyebb ilyenkor a másikat hibáztatni, támadni.
2018. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azért nem értem ezt az egészet, mert ő egy meglehetősen intelligens nő, aki mindig is azt hangoztatta, hogy az őszinteség mindennél fontosabb egy kapcsolatban, és azért is működik jól a kapcsolatunk mert őszinték vagyunk egymással.. akkor most?!?
2018. jún. 26. 17:19
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem úgy volt vele, hogy csúnyán szólva a seggbedugásért cserébe jár a gyerek, mert előbbi neked jó, utóbbi neki.


Mondjuk az nem fair, hogy ezekről nem mondta el, hogy nem szereti őket, mert így utólag tök hülyén jön ki, mert senki nem kérte meg rá. De vannak nők, akikben nagyon ott van, hogy szeressék őket, és azok az análra is képesek.

2018. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
81%
Hidd el idővel még hálás is lesz neked ezért. De tényleg nagyon sokan vannak akik így reagálnak. Akár milyenek is!
2018. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Miért kellett volna méltóságteljesnek lennie? Dühös volt és csalódott, mérhetetlen fájdalom törhetett fel benne, gyűlök téged, az álmai romokban.


Egy ilyen szoros kapcsolat után az lenne a fura ha az elhagyott könnyedén és némán elsétál. Kiadta magából, megkönnyebbült ő is, vége. Majd az idő elsimítja, a hegeket, benne is, benned is.

2018. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
gyűlöl*
2018. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez annyit jelent, hogy ő mindent megtett neked, minden lehetséges módon a kedvedben járt, de neked ő mégsem volt elég jó, hogy ne csak egy barátnő legyen (a sok között).

Csalódott, haragszik, és biztos lehetsz benne, hogy eléggé megutált hozzá, hogy az életben többé nem akar látni. Nem hogy barátkozni veled.

2018. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22%
Van ilyen, én pl az ex feleségemtől megkaptam, hogy sose szeretett, pedig én voltam, aki inkább birtokolta, csak én ezt még akkor se mondtam ki, amikor elhagyott. Mindenki másképpen reagálja le. A barátnőd csalódott volt, gondolom az is bántotta, hogy te ilyen könnyen kiléptél az életéből. Majd lehiggad, kicsit hagyd, sértettség meg ne legyen benned, elvégre te mondtad ki a kapcsolat végét.
2018. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
8%
Kiadta a dühét. Elvették a játékszerét. Tipikus manipuláló nő, akinek nem jött össze a kis elképzelt világa. Ezért, innentől te féreg leszel a szemében. Gondolom mennyire őszintén szeretett téged. Ne sajnáld. Megrázza magát, hamarosan ott lesz mellette az újabb palimadár.
2018. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!