Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes lányoknak tényleg annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányoknak tényleg annyi udvarlójuk van, hogy képesek egyik kapcsolatból a másikba ugrálni vagy akkor kapcsolatba kezdeni, amikor csak akarnak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert mi pasik minden nőre ugrunk így van válogatniuk.
2014. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem egyes lányoknak, hanem az összesnek aki jól néz ki
2014. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha úgy tartja kedvük megtehetik, jó igaz sokan nem teszik meg, de maga a tudat is megnyugtat ilyenkor, nos ezért vannak el szállva sokan maguktól
2014. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem egyes lányoknak, hanem az összes lánynak.
2014. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy az összes lánynak. Eleve messze nincs minden lánynak "udvarlója".
2014. nov. 30. 12:15
 7/12 anonim ***** válasza:
legtöbb csajnak igen:)ezért nehéz csaj közelébe kerülni át kell jutni a selejtezőn:D
2014. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az összes SZÉP lánynak
2014. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében beszélhetek. Nálam ez valóban így van, jelenleg 4 férfi próbálkozik nálam, és 2 hete vagyok szingli. Előtte volt egy fél éves kapcsolatom, de eközben is folyamatosan voltak, akik ajánlatot tettek, akár a nyílt utcán is. Az előző kapcsolatom előtt is csak egy hónapig voltam szingli, azelőtt egy 4 éves kapcsolatom volt, ott már kihűltek az érzelmek, így nyitott voltam már a szakítás napján is a következő kapcsolatra, azonnal ismerkedni kezdtem, és egy hónap múlva már mondhatni szerelmes voltam, pedig nálam ez nem jön könnyen. Jelenleg fél lábbal még mindig benne vagyok ebben a fél éves kapcsolatban, így nem vagyok nyitott másra, mégis vannak udvarlóim, akikkel nap mint nap meg kell értetnem, hogy jelenleg nem keresek párt. De az is igaz, hogy amint késznek érzem rá magam, akár már másnap kialakíthatnék kapcsolatot bármelyikükkel, már ha lenne köztük olyan, akit alkalmasnak tartanék erre...
2014. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam pl nincs így. Egyetlen egy udvarlóm sincs.
2014. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!