Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyenkor mi a legjobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátommal (1 éve vagyunk együtt) ma reggel nagyon összevesztünk.

Miután elment, írtam neki egy bocsánatkéro üzenetet, amire azóta sem reagált.

Írjak neki még egyszer? Vagy várjak, hagyjak neki még idot? És ha igen, mennyit?


2018. jún. 28. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Adj időt neki! Kérdés ugyan, hogy min és mennyire vesztették össze, de ha szeret akkor keresni fog!
2018. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megtetted, amit ebben a pillanatban meg lehetett. Ha ráírsz még egyszer, az nagyon nyomulós. Azt, hogy mennyi idő múlva jelentkezik, bízd rá ezek után.
2018. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez helyzetfüggő. Ha neked volt igazad, az első üzenet is felesleges volt. Ha nem neked volt, jól tetted, hogy írtál neki. Ha bunkón viselkedtél és megbántottad, az igazadtól függetlenül is, oké a bocsánatkérés. A "bántás" mértéke is fontos, hogy a párodat mennyire érintette érzékenyen a dolog, de ezt te tudod, te ismered. Ha naggggyon-naggggyon megbántottad és ezzel tisztában is vagy, írd le még egyszer, őszintén a bocsánatkérésedet. Egyéb esetben meg hagyd, hogy lehiggadjon, majd ír.
2018. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még tegnap mondta lefekvés elott, hogy holnap neki 10re haza kell mennie. Reggel már 9 elott, tiszta ideg volt, azonnal farmert vett fel, pakolt össze. Nem értettem, o meg nem beszélt hozzám, csak annyit hogy neki dolga van. Aztán szépen lehülyézett engem. Én meg kifakadtam, elhordtuk egymást mindennek. Próbáltam rávenni, hogy legalább 2 percet maradjon, beszéljük meg. De nem. Én meg sajnos a veszekedés hevében elküldtem a k..anyj.-ba.

Ezek után fellökött (lett egy lila foltom) es hazament.

Azóta semmi.

2018. jún. 28. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Az anyázás tényleg durva volt, azért kérj bocsánatot, aztán ennyi. Várd meg, hogy lehiggadjon, és jelentkezzen. Abban hogy idáig fajult ez a veszekedés neki is nagy része volt. Úgyhogy a bocsánatkérés neked is jár.

Majd előbb utóbb jelentkezik.

2018. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akkor biztos h szakicss,és szeresss snickerstlégyanna
2018. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!