Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Adott a következő helyzet: nemrég voltunk az utolsó osztálykirándulásunkon, ahol kavartam valakivel... később én ajánlottam fel neki, hogy folytathatnánk, de nem komoly szinten. Nem számítottam rá, hogy belé fogok szeretni, de azt hiszem, kezd megtörténni. Azelőtt nem igazán beszélgettünk, de rájöttem, hogy nagyon aranyos és szimpatikus. Fogalmam sincs, hogy ő is ugyanezt érzi-e, és nem merek rákérdezni, nehogy elrontsam még azt is, ami van. Azóta annyira kétségbeestem, hogy megbeszéltem egy barátommal, hogy ma elmegyek velük szórakozni, ahol ott lesz egy srác, akivel még egy éve majdnem összejöttem. Ha logikusan tudnék dönteni, akkor azt szeretném, hogy ezzel a sráccal jöjjön össze a dolog, viszont félek, hogy ha megpróbálom vele, akkor összetöröm a szívét, mert jelen pillanatban ugye nem őt szeretem (?).
2018. jún. 8. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, nemsoká 20. és nem, nem buktam, bár ez nem hiszem, hogy ide tartozik, csak 5 osztályos gimibe járok
2018. jún. 8. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj rá más pasira, ha van olyan személy, akit szeretsz. Bátran mondd el neki, hogy mit érzel, ha nem szeretné veled komolyabban megpróbálni, hagyjátok egymást, és nyugodtabb szívvel ismerkedhetsz másokkal, bár nem tudom, hogy hova sietsz ennyire. Nem kell a sok játszma, felesleges körök, valld be az érzéseid. Nehéz megtenni, de ha netalán elutasítanak, akkor is felemelő a megkönnyebbülés :)
2018. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel teljesen egyetértek, csak az a baj, hogy bonyolítja a helyzetet, hogy osztálytársak vagyunk és bár ez már nem sokáig tart, de valószínűleg ugyanarra a szakra fogunk menni egyetemen. Igazából sosem voltam kapcsolatfüggő, nem értettem, hogy miért akarnak egyesek mindenáron maguk mellé valakit, akit esetleg nem is szeretnek. Azért vetettem fel magamban ezt a másik srácot, mert reménykedem benne, hogy nem gondolnék annyit az osztálytársamra, aki elég híres az ilyen kapcsolatairól. Mivel nem igazán vagyok naiv ember, nem gondolom, hogy pont én leszek az, aki kirángatja ebből és komoly kapcsolatba kezd vele
2018. jún. 8. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehetséges, hogy hagynod kellene a srácot, nem

gondolod? Egyetemen még több lány lesz, édesebbek, bevállalósabbak, ha tényleg ennyire nagy hírben áll, akkor nem biztos, hogy ki fogja hagyni őket, te pedig csak szenvednél, hogy egy ilyen srácot szeretsz. Ismerkedhetsz, barátkozhatsz a másikkal, hogy elvond a figyelmed, de nem lenne jó ötlet többet is csinálni vele. Gondolj bele abba, mennyivel könnyebb lenne úgy egyetemre menni, hogy nincs darabokban a szíved és nyitott vagy az emberekre.

2018. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D igyekszem tartani magam ehhez, hiszen valóban ez lenne a legésszerűbb döntés..
2018. jún. 8. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Te magad is tudod belül, hogy mi lenne a legjobb, csak lehet, hogy nem akarod bevallani magadnak, vagy az a szomorkás kis remény, de hidd el, így jobb lesz mindenkinek, főleg neked :) Ne érd be bárkivel, hiába szeretted meg, nem fogja azt nyújtani, amire igazán vágynál.
2018. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!