Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek vissza kaphatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza kaphatom még a férjemet? Még mindig szeretem. Mit tegyek, hogy visszahódítsam?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon jól éltünk, harmóniában. Nagyon szerettük egymást.1 éve új munkahelyre került, ahol megismerkedett a főnöke lányával, együtt dolgoztak. Aztán februárban beteg lett a párom, a nő pedig elkezdte hívogatni, és eléggé összemelegedtek. Párom az utolsó percig velem volt, szerelmeskedtünk is. Mindig mondta, hogy szeret, majd egyszer csak bevallotta, hogy bele szeretett a nőbe. Egy hónapja elhagyott. De mintha mindig keresné az alkalmat, hogy jöhessen, a gyerekünkre hivatkozva. De mindig beszélgetni is akar velem, de én most nem akarok, haragszom.

2018. júl. 1. 19:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez a hal elúszott...
2018. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintetek vissza kaphatom még a férjemet?" "most nem akarok, haragszom."


Akkor most döntsd el, hogy durcizol, vagy megbeszéled vele a dolgokat.

2018. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Elképzelhetőnek tartom, hogy félreérted őt....én bolygatnám a témát a helyedben.

Ő úgy tűnik új életet kezdett. Talán neked is azt kéne , nélküle!

2018. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
* én NEM bolygatnám
2018. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjem vissza akart jönni pár hónap után, mert rájött, hogy a másik nő mégsem olyan nagy főnyeremény. Csak addigra már én nem akartam.
2018. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hetente jön, a gyerekre hivatkozva. Mindig felajánlja, hogy levágja a füvet, megjavít ezt azt, stb. Ha nem szólok hozzá is áll felettem, és beszélgetni próbál. Olyan, mintha még a tűzben tartaná a vasat. Nem tudom, teljesen elbizonytalanít.
2018. júl. 1. 20:17
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te döntsd el, hogy mit akarsz. mert így csak húzza az idődet, bizonytalanságban tart.

Szeretnéd visszakapni? akkor próbáld meg, legfeljebb nem sikerül, és lezárod az ügyet.

Nem tudsz megbocsájtani? akkor döntsd el, hogy nem agyalsz ezen tovább és továbblépsz.

Amúgy meg simán lehet, hogy TÉNYLEG látni akarja hetente a gyerekét. erre nem gondoltál még?

2018. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Akkor miért velem akar beszélgetni? Úgy van a gyerekkel, hogy én otthagyom őket, de hamarosan utánam jön. Pedig beülök a szobába, és bezárom az ajtót is, de ő jön.
2018. júl. 1. 20:56
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy miért csinálja ezt.

Az nem jó, ha telik az idő, te vársz rá, és nem lesz semmi. Így sose fogsz túllépni rajta.

2018. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon egyszerű: meg akar tartani talomban, hogy ha a másik nővel mégse jönne össze, legyen hová visszatenni a fenekét. Pontosan úgy van, ahogy mondod, a tűzben tartja a vasat, nehogy végül pofáraessen, ha a másik mégse olyan jó.
2018. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!