Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is többet gyakorizott aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is többet gyakorizott aki itt ismerte meg a párját de szakítottak?

Figyelt kérdés

Itt ismertem meg a volt párom. Két év után szakítottunk, már eltelt négy hónap én meg azóta folyamatosan a gyakorit olvasom.

Egyre rosszabb :'(


2018. júl. 5. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem itt ismertem meg, de amióta nincs senkim, azóta sajnos egy kicsit többet gyakorizok. Főleg így esténként...
2018. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...itt ismertem meg. Szakitottunk. Utana kb hatszazszor tobbet gyakoriztam. Titkon bizva, hogy esetleg egy idegennek elkuldott email (akkoriban emailben ment a privi) hatha hozza megy el.

Csinaltam mas regisztraciot is. Es volt egy szo, amit o mashogy irt mint a tobbi ember.

Ket evig csak bujtam a gyakorir es mindenkinek kildtem egy mailt, aki ugy irta azt a szot.

De valasz sosem jott. Utana meg pont velecsusztam abba amikor valltottak gyakorin beluli privire. Akkor is nyomtam a szerelem szex kategoriat...joval kesobb jott a felnott parkapcsolatok.

Szumma....sose jott valasz senkitol. Eltelt kb 4,5-5-6 ev azota. Mar tul vagyok rajta. O volt az a lany aki az a bizonyos elso nagy őrült szerelmet hozta ki belolem. Es en is belole. Szep korszakot eltunk, voltak hisztik, paradek....

Es mar tul vagyok rajta. Mar azota sikerult erosebb szerelmet talalnom. Sikerult felulbiralni ot.

(Bar mar annak is vege)

De ami kicsit hatborzongato....biztos vagyok benne, hogy mai napig o is intenziven gyakorizik, marmint az akot itt ismertem meg. Es olvassa az itteni kommenteket. Az is lehet, hogy az enyemeimet is. Es ez olyan kulonosse, nosztalgikussa teszi a gyakorizast nekem.

Persze mar nem hat meg....nem gondolok ra, de annak idejen...sozva voltam, “valaszolj, valaszolj, valaszolj”.


Szerintem hagyd a gyakorit. Foglald le magad valami massal. Munka...vagy keress egy hobbit, kajtasd fel a barataidat. Mozdulj ki a gep elol. Nem jo ez igy. Menj ki emberek koze.

4 honap eleg a gyaszra, tovabb kell lepni mar.

2018. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!