Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éltétek meg amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek meg amikor szakítottak veletek?

Figyelt kérdés
A párom és én egy év után külön mentünk,vagyis ő dobott engem. A kapcsolatunk az elmúlt egy hónapban nem volt felhőtlen sok minden miatt veszekedtünk.(nem tölt elég időt velem, barátai fontosabbak) Hétvégén lent voltam nála 2 napot majd vasárnap amikor a szülinapom volt és egyben a családommal közös ebéd este kidobott engem(nem mondta,hogy vége de kivitte a cuccom és otthagyott a vasútállomáson)..Azóta nem ír nem keres semmi..Ma próbáltam hívni de annyit írt üzenetben,hogy hagyjuk egymást és kész.Nagyon fáj nekem mert egy év után ennyit sem érdemlek,hogy megbeszéljük a dolgokat,hiszen akaratlanul is kell egyszer találkoznunk a cuccaink miatt,ami egymásnál maradt.Valoszinuleg o ezt akarja valasztani,hogy lelep szo nelkul,nekem pedig el kell fogadnom. ti hogyan veszeltetek at a szakitas utani idoszakot..momentan en csak sirok es enni se tudok illetve semmihez nincs kedvem.
2018. máj. 1. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, de én sajnos addig feszegettem a dolgokat, hogy tényleg elmondta ami bökte a csőrét és sokkal rosszabb lett minden. "Boldog tudatlanság"
2018. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a rákövetkező két nap volt nagyon nehéz, pont úgy alakult hogy nem volt elfoglaltságom, úgyhogy két napig nagyon mélyponton voltam, a lehető legsötétebb zenékkel stb. Utána napközben javult, de esténként még hetekig nagyon rossz volt egyedül.
2018. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokáig szenvedtem miatta!

Miközben összeköltözésünk után egy igazi hisztérikus ideggyenge ember az aki lett (vagy ez is volt az igazi arca valójában sajnos)

2018. máj. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért így szakítani valakkvel elég undorító!
2018. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!