Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet ilyen hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen hirtelen szakítani?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 évig voltunk együtt, és tegnap szakított velem...

Még próbálom feldolgozni, nagyon nehéz, de amíg nem értem meg az okát addig nem tudok továbblépni...

Egyik pillanatban még minden oké, következőben (lásd, következő napon) pedig benyögi hogy nem illünk össze és szakítani akar...

Ez valahogy nem magyarázat, 2 évig összeillettünk most meg már nem? Nem értem...

Egy nap alatt mi történhetett? Mi változott?

:((((



2018. júl. 6. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Hogy egyel többen lettetek a kapcsolatotokban...
2018. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom talált magának egy másik srácot, és a háttérben alakulgatott a dolog, és most jött el a pont, hogy hirtelen leborított. Illetve csak neked hirtelen, ő neki már valószínűleg több hete vagy 1-2 hónapja alakulgathatott már a másik dolog, csak lapított.
2018. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Harmadik fél nem hiszem hogy lehet, hiszen nemrég költöztünk össze, egy számára teljesen idegen városba!

Nekem itt van a munkám, ő meg most érettségizett le. Eddig csak munkát keresett, azon kívül meg nem nagyon járkált el, amúgy is otthonülős típus...

Ezért nem gondolnám hogy harmadik fél miatt...

2018. júl. 6. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
#2-es vagyok, attól még simán lehet hogy most ismert meg az új településen valakit, meg sunyiban találkozgatott vele, a nők nagyon rafináltak tudnak lenni. Nem azt mondom hogy más valaki lenne feltétlenül a dologban, de ne érjen meglepetésként, ha kiderül hogy mégis.
2018. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

"hiszen nemrég költöztünk össze"

Nem tetszett neki, amit tapasztalt. Van ilyen. Tudom, hogy rossz érzés, sajnálom.

2018. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Már másnak a bohócát polírozza.
2018. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon fáj a szakítás és dühös vagyok rá, de azért ez durva, hogy mindenki szerint megcsalt engem. Nem egy utolsó qurváról beszélünk hanem a barátnőmről...

Nem véletlenül választottam őt. Nem olyan mint a többi nő. Komoly, érett gondolkodású. Inkább leült otthon olvasni a könyveit minthogy bulizni menjen mint a hasonló korú barátnői....

1 hónap alatt hogy ismert volna meg mást? Még én is hónapokig mentem utána, mire összejöttünk...nem adja magát könnyen.

Én csak szeretném tudni mi lehetett a szakítás oka, nem szidni akarom a legfontosabb embert az életemben...

De ha őt kérdezem csak azt a választ kapom hogy nem illünk össze, mást akarunk az élettől meg hasonló klisés szövegek...

2018. júl. 6. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki, hogy ez neked mennyire fáj és ha bármit is jelentett neki az együtt töltött idő, akkor leül veled és picit jobban kifejti az okát, hogy megértsd és el tudd fogadni.

Egyébként szerintem sem egyértelmű, hogy megcsalt volna, de az simán lehet, hogy ő már nagyon régóta gondolkodott a szakításon egyébb okok miatt, csak sosem beszélte meg veled, ha problémája volt. Neked ezért tűnhet ennyire hirtelennek.

2018. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az összeköltözés során rájött, hogy nem passzoltok.


29n

2018. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább az, hogy összeköltözés után nem tetszett valami neki. Vagy túl fiatal és rájött, hogy nem ezt akarja. Vagy kiszeretett belőled.
2018. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!