Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lesz már ennek vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már ennek vége?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban lett vége egy kapcsolatomnak, nagyon megviselt, sokáig szenvedtem, de az utóbbi pár hónap elég nyugis volt már, èltem az életem, dolgoztam, lefoglaltam magam, jól elvoltam, ismerkedtem, minden tök szuper volt, úgy éreztem, túl vagyok rajta. Erre most az utóbbi pàr napban a semmiből előtörtek az emlékek ès ismét magam alatt vagyok, de nem tudom miért.

Más talasztalt már ilyet, hogy hónapokkal később a semmiből elkezdte hiányolni a volt pàrját? Mit tehetnék ez ellen? Nagyon véget akarok màr ennek vetni.



2018. júl. 9. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még van, h 4 év után is előtörnek a rossz emlékek abból a kapcsolatomból ami nagyon megviselt. Pedig vőlegényem van stb., de ez nem azt jelenti, h nem szeretném. Vannak az embereknek olyan sebei ami sosem forrnak be és bármennyire akar, nem tudja sosem elfelejteni. Rám mély hatással volt az a kapcsolat és talán ezért...
2018. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen sztem ez vhol természetes ha szerettünk vkit azt a kapcsolatot "meg kell gyàszolni". Ismerkedj tovább éld az életed idővel jobb lesz.
2018. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Előtörnek az emlékek főleg ha sokáig voltál vele együtt,rengeteg dolgot megéltetek,sok minden történt és nem feltétlen csak az hiányozhat akit szerettél. Kell neki idő az hogy előtör belőled az normális mivel jól érezted magad és az életed egy szakasza volt.

Akik egyszer beléptek nem fogod őket soha teljesen elfelejteni de nem kell csüggedni. Ha találsz valaki mást ő tud segíteni "enyhíteni" ezt a dolgot!

2018. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ez attól is függ mennyi ideig voltatok együtt. Én egy éve jártam ebben a cipőben, hogy sokkal a szakítás után (majdnem egy évig voltunk együtt, első szerelem stb.) és mikor először nyitottam valaki felé a szakítás óta, akkor tört rám újra az egész. Utólag én ha valamit másképp csináltam volna, nem vesztegettem volna el az időt, arra hogy a múlt kínozzon és ezt tudom neked is tanácsolni. Legyél nyitott, mindenkinek vannak sebei, én másodjára is megjártam múlt hónapban, szóval előfordulhat még, de ilyen az élet. Sírd ki magad, aztán fel a fejjel. Egyszer majd azt fogod észre venni, hogy mennyi ideje nem jutott már eszedbe. Addig is türelem és kitartás. :)
2018. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. Igaz mi nem jártunk, mert messze laktunk egymástól és ő nem akart belemenni ilyen kapcsolatba, de másfél évig ment köztünk ez a dolog, amit nem tudom minek nevezzek. Aztán elmondtam neki, hogy én még mindig többet szeretnék tőle, mint "barátság". Ő nem akart többet és utána abbamaradt a dolog. Ez volt olyen 3 és fél éve, persze még nagyon ritkán beszélgettünk.

Aztán tavaly decemberben nagyon magam alatt voltam és volt egy nagyon realisztikus álmom vele és rám tőrt megint az egész. Aztán ez az érzés jött ment, de kb. 4 hónapig szenvedtem. Végül interneten letöröltem mindenhonnan, ami nem volt egyszerű, mert igaz, már nem akartam tőle semmit, de mint embert nagyon kedveltem.

De azóta sokkal jobb, szinte nem is gondolok rá.

2018. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, velem nem fordult elő. Eleinte még fájt, aztán elkezdtem összeírni a dolgokat, amiben hibáztunk, amiben nekem kell fejlődni, és amiben neki kéne.


Ahogy jöttek a dolgok, úgy távolodott el tőlem, mert rájöttem, hogy lényegében csak idő kérdése volt a szakítás mert nem illünk össze.

2018. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális hozzászólásaitokat, látom, nem vagyok azért ezzel egyedül.

Az a vicc, hogy mindössze néhány hétig voltunk együtt, így nem is értem, miért viselt meg ennyire, plusz azt sem, hogy miért jutott eszembe a semmiből. Pedig azt hitte, most már tényleg vége, de nem...

2018. júl. 9. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj :)
2018. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még rosszabbat is tapasztaltam. Nálam is kb ugyanígy ért véget, de nagyon megmaradtak a szép dolgok, és a kedves együtt töltött emlékek... azóta senki nem volt olyan, aki megközelítette volna azt, amilyen vele volt a kapcsolat, mivel nem tudtam megközelítőleg sem azt érezni, mint amit iránta éreztem. Nagyon szoros barátok is voltunk, és nagyon megértettük egymást. Nagyon hiányzik...
2018. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!