Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tavkapcsolat, szakitas lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolat, szakitas lesz belole?

Figyelt kérdés
Tok jol voltunk egesz mostanaig... multheten meg joba voltunk meg ereztem hogy erez irantam valamit, aztan par napra ra latta hogy beszelek ey fiuval de ennek a fiuanak szulei nagyon joba vannak a szuleinkkel szoval kb csaladi baratunk.. es elkezdett feltekenykeskedni szoval egy masik ok hogy nem akarna szakitani.. aztan elkezdodott a baj. Nem irt mar, nem figyelt ram, leszart szo szerint es nagyon rosszul esett. Tegnap megirtam neki hogy baj van es ez nagyon nem jo. Jovoheten ugy gondoltam elutazok hozza mert nagyon reg lattuk egymast es megirtam neki hogy van e ertelme elmenjek odaig( de leirtam a bajomat es aztan kerdeztem meg eleg hosszu volt) es az o egyetlen reagalasa az volt hogy orulne ha mennek... ennyi. Meg kerdezgettem ott valamiket tole hogy legalabb legyen egy kis komunikacio es meg se nezte tegnap ota. Tanacstalan vagyok, mi a helyzet vele.. tenyleg szakitas lesz a vege?

2018. júl. 11. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Az én párom Londonban él és tökéletes minden majdnem 100%-ban megbízunk egymásban,május 9-ke óta nem láttam személyesen,de ugyanúgy magasfeszűltséggel izzik közöttünk minden,s mindketten az össze költözés miatt dolgozunk,hogy év végén össze tudjuk hozni. Egyébkén én mindig megírom előre a páromnak ha bármi van vagy az egyik haverommal találkozok,hogy zavarja e-,mondjuk zavarni szokta,de megbízik bennem és mindig ugyanúgy kommunikálunk egymással. Még abba is beavatom ha vásárolni megyek mert épp közös projektre gyűjtünk,de ő is önszántából beavat ilyen dolgokba mert nekünk szűkség van arra,hogy nyílt lapokkal játszunk.

Én24N,ő22F

2018. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, van akinek működik a távkapcsolat és bírja, van akinek nem. Ez nem arórl, szól, hogy ha szereted kibírod, sokszor pont a nagy szeretet és a vágy a probléma.


Szóval nem megy mindenkinek.

Van aki belefárad, van aki beleun, van aki kikészült ettől az egésztől hogy olykor hónapokig csak telefon mag cset van.

És valóban nem kellemes.


Én 8 hónapig bírtam ilyen távkapcsolatban aztán elég volt.


Persze nagyon jó marhajó, amikor találkoztok és akkor egy ideig minden csodálatos és szuper de ha utána megint hónapokig semmi, az sem jó.


Az kérdés, hogy megéri e hosszú távon, 1-2 nap gyönyör és boldogság több hónapnyi szenvedésért.


Persze ha tudni, hogy ez max csak 1 évig tart az más...

2018. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!