Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi értelme van annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak hogy valaki azon tevékenykedik hogy szakitsunk?

Figyelt kérdés

Figyelem kicsit furcsa szori következik,de megpróbálom összefoglalni.


Valamikor még olyan kora tavasszal szárnyra kelt egy pletyka miszerint a barátom megcsal egy fiúval. Jót röhögtünk rajta akkor, mert egy eléggé szavahihetetlen gyerek terjesztette, mármint ő volt a másik fél ebben a második kapcsolatban. De november környékén volt egy másik ilyen sztorija is egy másik fiúval ki szintén már hónapok óta élt a barátnőjével boldog párkapcsolatban. Egyik nap egy házi buliban újra előjött a dolog, és akkor nyiltan a szemembe is megmondta a srác h a barátom megcsalt vele 3x (mint a mesékben) február környékén. Csakhogy a sztorit az ó barátainak már jóval február előtt elmondta, itt látszik hogy hazudik, ezen kivül semmi bizonyitéka nincs se egy messenger üzenet semmi. Ráadásul a barátommal már kb 1 éve folyamatosan neheztelnek egymásra, nem is nagyon beszélnek egymással csak ha a muszáj. A srác pl. próbálta megetetni velem h kóreába utazik nemsokára, már megvan a repjegy meg minden pedig csak pestig költözik. Azt hozzáteszem, hogy a sztorit csak a srác sátánista bandája, rajta kivűl még 4 ember hiszi el. A srác is sátánista. Szerintetek mi értelme annak hogy tönkre akarja tenni a kapcsolatunktat?

Saját véleményem szerint is hülyeség, mert nincs rá bizonyitéka, az időpontok is keverednek.... másrészt ismerem a barátomat, még attól is rosszul van ha a fenekét simogatom....


Kinek mi a véleménye a dologról?


2018. júl. 16. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, mert szóra sem érdemesek.
2018. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy tényleg fura és nehezen kibogozható sztori. Szerintem az ilyen embertől egyszerűen tartsátok magatokat távol. Ha a párod nem akar tőle semmit, ilyen "barátságra" neki sincs szüksége, le lehet törölni, tiltani Face-ről és való életben meg a baráti társaságot jobban megválogatni, ozt csókolom.


Remélem sikerrel jártok.


Ha viszont a párod nem akarja megszakítani a kapcsolatot, akkor elgondolkodnék kicsit.


29n

2018. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A párom már meg is akarta verni... én fogtam vissza, persze ezt meg úgy hozta le a delikvens hogy nem is érdemel meg egy olyan ember aki bántalmaz

Agyrém ez az egész...

valakinek van tippje hogy nem lehet-e köze ennek a sátánizmushoz? mármint nem lehet hogy ez feladat neki mint egy kiscserkésznek?

2018. júl. 16. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem sátánizmus, csak szimpla irigység/féltékenység.

Ki kell irtani az ilyen embert az életetetkből, ennyire egyszerű.


Ha foglalkoztok vele, akkor nyeregben érzi magát. Semmi sem hatásosabb annál, minthogy lesz.arjátok, de olyan istenesen :)


29n (#2)

2018. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes történet...

A helyetekben baromira nem érdekelne mit terjeszt a srác. Ha nagyon idegesítő, akkor meg szájba kell verni és kész. Sok lehet a szabadideje.

2018. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok az irigy és rosszindulatú ember. Nekem is vannak irigyeim, még itt is ezen az oldalon is. Én úgy csináltam hogy megszakítottam minden kapcsolatot az illétővel, pedig rokon. Ennek már egy jó pár éve és sokkal jobban érzem magam hogy nincs a közelemben. Az a srác aki ilyesmit híresztel megérdemelne egy jó nagy sallert.
2018. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy ennek a történetnek a szereplői hány évesek ill. melyik korosztályt képviselik? Mert ez a sátánoskodás meg melegezés nagyon dedós dolog. Ha fiatalok vagytok akkor azt mondom "na jó, kinövitek" de túl a 20-on már jóval komolyabbnak kellene lenni nektek is meg akivel összejártok azoknak is. Ilyen marhaságokkal foglakozni őrület. Ahelyett, hogy normálisan élnétek az életet. Na meg az en baráti/haveri körömben aztán mondhatná valaki, hogy lefeküdtem egy pasival, szerintem kiröhögnék úgy ahogy van.

A kérdésre válaszolva: semmi értelme neki, ugyanúgy mint nektek ilyen visszamaradott emberkékkel foglalkozni.

2018. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én és a barátom 21, a srác 17 körül
2018. júl. 16. 13:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy a barátod titokban megcsal téged fiúkkal. Lehet biszex sőt szinte biztos ha ennyien mondják. Amúgy ez nem gond ha te elfogadó vagy ilyen téren :)
2018. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!