Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de lehet még nincs teljesen vége?

Figyelt kérdés

Február elején kezdődött, hogy nem érezte jól magát az barátnőm a kapcsolatunkban. Ez idővel egyre rosszabb lett, előzör hullámok, majd hosszabb ideig tartó hisztizés, nyűgösség, próbáltunk szünetet tartani de nem birtam ki, aztán megpróbáltunk máshogy hozzáállni, úgy láttam, hogy jó és végre visszatértünk a helyes útra. De 2 hete szólt, hogy nagyon rossz neki és már nem megy. Én megtettem mindent, kitaláltunk sok jópofa és új dolgot, de megvalósítani 1-2t tudtunk, mert szerdán szakított velem.


2 órát voltunk akkor kint. Ölelkeztünk, odabújt hozzám, csókolóztunk. De mivel ő már nem érzett szerelmet (de szeret engem és kötődik hozzám) úgy döntött, hogy szakít. Nekem is nagyon fájtak már az utolsó napok, úgy éreztem nem tudok már mit tenni ezért. Együtt sírtunk 2 órán keresztül. Szóval elfogadtam és békében egy csókkal váltunk el egymástól.


Tegnap kaptam közös ismerőstő az infót, hogy a lány nem tud aludni, sír, velem akar lenni, és még azt mondta, hogy amikor kimondta, úgy érezte, hogy biztos magában, de mostanra már nem tudja, jól tette e.


Szerintetek ennek végleg vége? Azt mondta, hogy jól átt kell gondolnia mert nem tudja, hogy mit akar. Mármint nem nekem mondta, csak tudok róla. Én nagyon szeretem őt, és még él bennem a remény, hogy visszatér hozzám és megbánja ezt.


Próbálom sportosan venni és továbblépés irányába terelni az életem, de nem könnyű sokszor kapkod a bőgés.


F/18


2 évet voltunk együtt.


Off: lehet, hogy nem a felnőtt párkapcsolatok közé tartozik, de a tiniben egyrészt nincs szakítás témakör, másrészt nem 15 évesek válaszára vagyok kíváncsi.



2018. máj. 25. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nézd, a nők mikor tudják, hogy mit akarnak valójában? Ha elém áll egy nő, aki pontosan tudja, hogy mit akar, azt megdugom jutalmul.
2018. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Na jó előző. Ugyanezt tudom elmondani a férfiakról. 😀


Kérdező. Igazából ugyanezt átérzem csak én vagyok a nő a kapcsolatban és én vagyok a szenvedő. Itt nem nagyon akarom leírni, de szívesen segítek neked, esetleg írj privátban! :)

2018. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván hiányzik neki, hogy valaki ott legyen vele, szeresse, ölelgesse, az egyedüllét nehezebb, de ha egyszer szakított, boldog párkapcsolat már nem lesz ebből. Nyilván nem akar veled lenni, csak nehéz, mert közben szeret, nem akar bántani. Ez így mindenképp rossz, mert te is szereted, és vele akarsz lenni, de gondolj bele: inkább egy olyannal vagy, aki nem szeret úgy, mint te őt, és előbb-utóbb úgyis vége (ha megint összejöttök), vagy elengeded, és megadod magadnak az esélyt, hogy rátalálj arra, aki ugyanúgy szeret majd, mint te őt?
2018. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időkben sokat veszekedtünk, lehet ezért döntött így. Vagy hozzátett. Nem tudtam rajta már eligazodni, hogy mit akar. Talán jobb így. 1 esélye marad nálam, akár most akár később az életben, ha úgy hozza a sors.
2018. máj. 25. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:

En is ebben a cipoben jarok... A mi kapcsolatunk csak 1 eves volt, de mar fel eve nem volt az igazi... Nehez volt elfogadni, hogy vege, nincs tobbe. Borzalmas, rossz erzes. Probalom okosan atgondolni, hogy ennek elobb utobb ugyis vege lett volna, mivel ha nem o, biztos, hogy en szaltam volna ki. Teljesen aterzem, amit mondasz, hidd el!


Valoban igaz, ha ez nem volt tokeletes, akkor el kell engedni, hiszen csak igy adhatsz eselyt arra, hogy majd megtalald a nagy Ot!

2018. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jó volt és neki is, csak most lett rossz, de nem tudja még mindig, hogy mit akar. Hát most van ideje gondolkodni. Amúgy azt hittem, rosszabb lesz szakítás után, de van hobbim ami leköt és sokat segít.
2018. máj. 25. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Kamaszkori világfájdalom. Ha épp nincs semmi dráma, nosza, csinálunk gyorsan... Majd kinövitek.
2018. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első pár hét mindig nagyon nehéz egy szakításban. A megszokott dolgok, az emlékek.. minden egyszerre rádzúdul és nem tudod mit csinálj vele. Valószínűleg ő is így van vele, hogy hiába hozott egy döntést hiányzol neki, de sajnos ahogy leírtad tényleg nem akart működni a dolog, és hiába lenne az újra meg újra próbálkozás ugyanaz lenne a vége. Hidd el én is kaptam hasonló infókat közös barátoktól az exemről és ilyenkor felcsillan az az aprócska reménysugár, de ilyenkor arra kell gondolni, hogy milyen nehéz volt akkor mindkettőtöknek. Tudom, hogy nagyon nehéz, de ne éld bele magad, hogy ebből lesz még valami (tapasztalatból mondom, én is így voltam vele), mert így csak rosszabb és rosszabb lesz. Próbálj meg egy kicsit hátralépni, és gondolkozz el azon, hogy miért történt ez az egész, ne beszélj vele és ha még egy hónap múlva is úgy érzed, hogy megoldható a dolog és szeretnéd ezt, akkor beszélj vele. Ha gondolod nyugodtan írj privát üzit, ha szeretnél beszélgetni, én is hasonlón estem át és az eleje tényleg nehéz volt, de idővel jobb lesz :)
2018. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!