Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért nem túlzás szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem túlzás szakítani?

Figyelt kérdés

A barátnőm fèl a vízben, fél a fulladástól. Mivel ez volt az első közös nyaralásunk (és majdnem 1 éve együtt vagyunk) ezért nem emlèkeztem rà hogy ilyen fóbiája van...

A haverom a barátnőjét a nyakába vette és beledobta a vízbe, így hülyéskedtek. Én is ezt akartam a barátnőmmel, de ő nem nevetett hanem orditozni kezdett velem és azt mondta ezt nem bocsátja meg és szakít velem... Azóta se szól hozzàm, nem ír vissza, nem veszi fel a telefont...ekkora bűnt követtem volna el?

Nem fulladt bele a vízbe, max 140 centis volt a víz...


2018. júl. 24. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki, hogy megszabadulsz egy hisztérikától.
2018. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha a tiltakozasa ellenere beledobtad, akkor elhiszem, hogy morcos.
2018. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Túlzásnak túlzás, de azért ez nem lenne nálam szakítóok.
2018. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
#2 ki az aki nem tiltakozna?
2018. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pókkal teli medencébe dobna be a barátom amikor konkrétan sokkot kapok tőlük én is kiakadnék.
2018. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mikor történt, kérdező? Ha nem olyan rég, akkor hagyj neki időt, hogy kiheverje. Aztán kezdj el bocsánatot kérni, a kiakadása jogos, a szakítás viszont túlzás.
2018. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha mostanában történt és még feldúlt akkor ez egy várható reakció volt a részéről. A halálfélelem az egy komoly dolog ám... Próbáld meg beleélni magad milyen az életedért rettegni.

Ettől függetlenül persze, hogy túlzás, mivel nem volt valódi életveszélyben, de ne ezzel próbáld meg őt megbékíteni. Az ilyen zsigeri félelem esetén először az érzelmek felől kell közelíteni és csak ha csillapodtak a kedélyek akkor szabad csak a racionalitással jönni. Szóval én is a bocsánatkérést tartanám most a célravezetőnek, nem pedig egy ésszerű győzködést arról, hogy mennyire túlreagálja. Azzal csak erősítenéd benne, hogy tessék, bebizonyosodott, hogy erre az emberre nem lehet számítani. Ő most nagyon, nagyon csalódott. Úgy érzi nem veszed komolyan amit mond, egyik füleden be, a másikon ki. Minek beszél ő egyáltalán? Ha megpróbálod magad beleélni abba, hogy mit él át akkor sokkal jobban fogod tudni hogyan békítheted meg őt.

2018. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon súlyos fóbia ez nála egy esetleges régi emlék miatt, akkor hidd el, olyan durván érintheti, amiről talán fogalmad sincs!
2018. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Te HOGY figyelsz a csajodra, már ne is haragudj.?!


A vízfóbia nem olyan apróság, amit csak úgy elfelejt az ember, pláne, ha MÁR egy éve együtt van valakivel.


Amúgy igaza van, aki retteg a vízben, az az 50 centis vízbe is simán belefulladhat, azon okból, hogy amint belekerül a feje a vízbe, a pániktól levegőt vesz, és hoppá, máris teli a tüdeje vízzel.


Én nem azért lennék mérges, mert kérésem ellenére! beledobsz, hanem mert leszarod, amit mondok neked magamról.


Ha a párom direkt beledobna egy pókokkal teli gödörbe, ott vége lenne a kapcsolatunknak, mert egy bunkó.

2018. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is rettegek a víztől. Egy kád vízbe is bele tudnék fulladni,olyan szinten pánikolok be..régi osztálykiránduláson nem sokon múlt az életem a víz alatt...azóta van ez!
2018. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!