Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakítani akar mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párommal majdnem 6 éve vagyunk együtt nagyon szeretem. Volt már előtte pár kapcsolatom de úgy érzem ő az igazi. Együtt élünk el akartam jegyezni és jött pár vita amiből ő arra jutott, hogy besokallt és szakítsunk. Ami nagyon zavar, hogy nem akarta megbeszélni akkor hanem gyűjtötte magában a rosszat és “ túl lépett” és engem itt hagyott a szószban mert én sehol sem tartok és nem is akarnék. Minden nap a haverokkal van éjszakáig és nem érdekli, hogy én itthon vagyok vagy hol vagyok ha megkérem, hogy csináljunk valamit együtt azt mondja, hogy velem nem akar mert nem érzi jól magát ezért megy a barátokhoz. Kérdeztem, hogy akkor miért nem csinálunk együtt programot a barátaiddal ? Azt a válasz kaptam, hogy ők az én barátaim és csináljak én is programot mert ő szórakozni megy és ha ott vagyok nem tud. Nagyon szeretem és aztmondja, hogy szakítani akar és költözzek el a hétvégén. Kértem tőle egy esélyt, hogy 6 év után csak megérdemel ennyit a kapcsolatunk de aztmondta nem. Eldobja a kapcsolatot a haveros estékért. Szeretne új embereket megismerni és társaságban lenni. Mit tegyek ? Bármit kérek semmibe veszi, próbálok a kedvében járni az sem érdekli, nekem semmiben sem segít és nem jön velem sehova de ha a barát hívja ugyan oda azonnal öltözik és megy. Mondtam neki, hogy most így jól érzed magad és mi lesz ha nem leszek itt esténként ? Ha nincs kihez hazajönni. Aztmondta megoldja és ha hiányozni fogok véletlen amit nem hisz akkor sem fog keresni mert elég volt. Hogy történhet ez egyik napról a másikra. Semmi sem történt, másik fiú nem lehet a dologban. Nagyon szeretem és egyszer csak ilyen lett. Régen is nagyon társasági ember volt aztán megismert és kiszakadt nagyjából onnan és most újra szeretnè élni a 15-16 éves korabeli estéket és ezért neki megérne szakítani. Elengedni nem szeretném mert szeretem. Ha időt hagyok félek, hogy megismer valakit aztán butaságot csinál és utána rájönne, hogy szeret és vissza jönne de utána már nem kéne. Mi legyen, hogy ezt megelőzve valami történjen ? Tudom, hogy utána jönne és pontosan olyan lenne amilyet szeretnék most, hogy legyen de nem az után, hogy lefeküdt valakivel mert nem tudnék vele utána lenni és nagyon összezavarna és rosszul esne mert nehéz lenne nemet mondani és szerintem nem is tudnék de bele halnék abba is ha tudnám hogy mással volt. Párom 22 én 25.
2018. júl. 5. 23:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztem van vki a barátikörből aki nyomul rà és ezek szerint enged a csàbitasnak.Màskülönben elvinne téged is a baràtaihoz .
2018. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolathoz 2 ember akarta kell, hiába szereted ha ő nem keresi a társaságod, max messziről rajonghatsz iránta.

Sajnos ő már kispadra ültetett Téged, itt az ideje váltani. Ne szépítsd a dolgokat, nem elvesztetted a szerelmedet hanem ő tett lapátra.

Egy magára valamit adó férfi ilyenkor szó nélkül tovább áll és soha nem néz vissza.

2018. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem akarnék tovább lépni mert most akartam eljegyezni meg gyerekről volt szó 2 hónapja . A ki járkálás ez után kezdődött. El voltunk utána veszekedtünk az utolsó hónapban és aztmondta elég. Utána ki ment és azóta kijár.
2018. júl. 6. 00:16
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem nem ugy tűnik mint aki gyereket akar.
2018. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne szaladj olyan vonat utàn ami nem vesz fel.Csak az idődet vesztegeted rà .H most jött rà hogy még élni akar bulizni haverok stb amit még megis értek .
2018. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De így tűnik sajnos kívülről pedig másfél hónapja még erről volt szó csak aztán sok lett köztünk a vita és teljesen megváltozott. Másik, hogy élni akar ezt annyira nem értem az én fejemben nem fordulna meg, hogy hirtelen a haverok miatt őt eldobjam mert jól érzem magam most velük. Most ott vagyunk, hogy az a lehetőség sem jó neki, hogy ki járhat csak maradjunk együtt. Már ki jár de én nem kellék hozzá. Én értem hogy telebeszélik a fejét meg minden de akkor is én sosem hagynám. Az esik rosszul hogy ha valami baj volt nem ült le beszélni hanem gyűjtötte és akkor szólt amikor neki már “ könnyű”
2018. júl. 6. 00:35
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vegig az egeszet.

De nalam az volt, hogy mikor megunta a veszekedeseket, akkor jott az, hogy idegesitette a jelenletem.

Bar nala nem volt kepben harmadik, meg baratok.

De megszuntek azok a monogam dolgok, amiket addig szoggel, kalapaccsal tartott, kovetett.

Pl bulizni akart menni nelkulem. Tobbszor is kijelentette, hogy szakitani akar. Kiabrandult belolem (sokat hazudtam neki).

Es ennyi. Utana meg egy honap szinetet tartottunk, hatha...de semmi. Csak megerositette azt, hogy jobb nelkulem.

Szoval....hagyd, 6 ev nem keves ido. De szerintem meg idoben vagy. Sosem keso.

Ha ugyes vagy...meg idoben lehetsz. Nehez ez. Szemvedes, gyasz, stb....(pl most, hogy irok errol, nekem is faj) szoval lehet sok idot fog elvenni toled a regeneralodas, de sok sikert.

Ami nem megy, nem kell eroltetni. Hagyni kell.

2018. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Viszont idehallgass, a barátnőd megváltoztatta a döntését, vágyait, mit akar az élettől. Nem akar hozzád menni, nem akar tőled gyűrűt, nem akar neked gyereket szülni, még csak egy fedél alatt sem akar lenni veled. Ne legyél olyan, aki kétségbeesetten kapaszkodik olyasvalamibe, ami már nincs ott! Költözz el szépen, és hagyd meg neki az életterét, azt kezdjen magával, amihez kedve szottyan. Akár hibázik, akár jól dönt.

Nagyon sajnálom amúgy, szörnyű lehet neked ez a szakítás. Próbálj meg erős lenni. De ne próbáld kalickába zárni, ha repülni akar. Azzal nem tudod visszacsinálni a változásokat, amik a barátnődben történtek. Most más ember lett egy kicsit, és nem ezt nem tudod semmissé tenni, hogy olyan legyen, mint régen. Próbálj meg erős lenni, tartsd meg valahogy a jó kedvedet, és lépj ki az életéből. Ne agyalj olyasmin hogy mi van ha lefekszik valakivel. Ez a legrosszabb. Ráadásul ha gyorsan megtörténik, akkor sem tudod megakadályozni, nem tudsz neki parancsolni. Hagyd, hogy élje az életét, és ha hibázik, akkor hibázzon, ez is formálja az embert, még akkor is, ha ez most neked fáj. Legyél erős!

2018. júl. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
De min vitáztatok? Elég nehezen hiszem el, hogy egyik napról a másikra romlott el minden. Biztosan voltak ott régóta húzódó problémák, amiket nem tudtatok megoldani. Harmadik fél is akkor tud képbe kerülni, ha baj van az eredeti kapcsolattal. Egyébként kétlem, hogy vissza tudod csinálni. Miért neked kell költözni? Övé a lakás?
2018. júl. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik, rájött, hogy 22 éves és nem akar elköteleződni, mert még előtte van az élet. Rádunt, úgy gondolja talál jobbat, esetleg túl sok volt neki a gyerek téma. Sajnálom, de ez menthetetlen, főleg ha már azt akarja, hogy költözz ki.
2018. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!