Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felnőttként hogy viseltétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként hogy viseltétek, mikor rádöbbentetek, hogy vége?

Figyelt kérdés
Nem hittem, hogy érett, felnőtt fejjel is még át kell élnem ezt. Úgy érzem magam, mint egy tini. Két napja sírok, alig alszok, ha alszok is felriadok, nem bírok kilépni az utcára mert elsírom magam bárki előtt. viszont még is azt érzem meg kell ezt most szenvednem, mert utána könnyebb lesz. Ez ami velem történik valójában nem szakítás, nem mondtunk ki semmit, csak úgy tűnik külön válnak útjaink. Kezdem utálni, unni ezt a jelenlegi állapotot, de nem tudom kell -e tennem valamit, gyorsítani a folyamatot, hogy mielőbb túl legyek ,vagy hagyjam sodródni és engedjem megélni ezt is.
2018. júl. 4. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
mennyi idős vagy?miért lesz érzed úgy h vége lesz?mi történt?És ne akard gyorsítani se a végét,mert lehet félre értés,se az érzést...lehet évekig fog tartani ez az állapot de egyre gyengébben de mindenképp éld át rendesen ,főleg h lehet csak 1x adódik meg az életedben :)
2018. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az a tapasztalatom hogy nem tudod gyorsítani a folyamatot. Mit csinálsz? Összejösz valaki mással? Gondolom nem kell magyarázni hogy ez miért lenne rossz út.

Eltereled a figyelmedet? Persze, rendben, hobbik, barátok, próbálod magad jól érezni blablabla... Ez vagy megy, vagy nem. Saját tapasztalat szerint sokszor ez sem segít :-(

Meg nappal hiába tereled el a figyelmedet, az éjszakák úgyis borzasztóak lesznek jó ideig, hogy tök egyedül fekszel, kelsz, hiányozni fog az esti beszélgetés, odabújás, reggeli kávézás, nap megbeszélése stb.


Másrészt, szerintem felnőtt fejjel még nehezebb ezt átélni, végigcsinálni mint tiniként. Annak idején, mikor vége volt egy kapcsolatomnak, kb. 1-2 hónapig volt rossz, utána nagy lendülettel mentem tovább.

De most, 40 éves fejjel, már nem olyan egyértelműek a dolgok, már nem olyan rugalmas az ember lelkileg sem, a legutóbbi szakításom után 2 év (!!!) telt el, mire egy éjszakát nyugodtan, pihentetően végig tudtam aludni, és mire már nem kattogtam azon éjszaka sem hogy nincs mellettem senki. Persze ez a folyamat mindenkinél más és más, sokmindentől függ.

40f

2018. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
40 éves nő vagyok. Elnézést, de a részleteket nem szeretném leírni, anélkül is válaszolható a kérdés. Igen, én is azt éreztem, hogy fiatalon ez azért rugalmasabban ment, váltani is könnyebb volt, akár vigaszként. Most is akadna bőven, mert nem vagyok még lestrapált, de gondolni sem tudok másra. Csak az ő szemei, csak az ő ölelése van előttem. Ha próbálkoznék is máshol ,csak őt látnám, őt keresném másban is.
2018. júl. 4. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:

"Csak az ő szemei, csak az ő ölelése van előttem. Ha próbálkoznék is máshol ,csak őt látnám, őt keresném másban is."


Na pont ezért írtam, ezért nem jó másik kapcsolatba rohanni.

Ez senkinek nem lenne jó.

Sajnos ki kell böjtölni ezt az időszakot.

Persze kérdés hogy tényleg csak érzed hogy vége van a kapcsolatnak? Azért ez alapján lezárni korai lenne. Jobb lenne előbb tisztázni, átbeszélni, megpróbálni mindent. Hidd el, ha bármelyikőtökben ott marad az érzés hogy "de lehet hogy mégis lett volna megoldás", na az aztán le tudja lassítani még jobban!

2018. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem biztosra, épp ezért szenvedek. Lehet gyorsabban túl tenném magam, ha tuti biztos lennék benne. És most nem beszélünk, pedig jó lenne megbeszélni. De én már inkább úgy vagyok vele, hogy szerintem ez ennyi volt.
2018. júl. 4. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

" És most nem beszélünk, pedig jó lenne megbeszélni. De én már inkább úgy vagyok vele, hogy szerintem ez ennyi volt."


Nos, akkor előbb tisztázni kellene a helyzetet, őszintén megbeszélni mindent, utána elkezdeni "hangolódni" az egyedüllétre. Ha biztos is vagy a dologban, akkor is jobb ha ki van mondva, hidd el.

2018. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl mai napig sajnos ragaszkodó tipusú nő vagyok.Olyanhoz is ragaszkodtam foggal körömmel aki kihasznàlt .Szendvedtem sokat de lassan csak az elengedést gyakorlom .
2018. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én pl mai napig sajnos ragaszkodó tipusú nő vagyok.Olyanhoz is ragaszkodtam foggal körömmel aki kihasznàlt "


Ez nagyon nehéz tud lenni.

Különösen ha olyannal vagy (voltál) együtt aki egyáltalán nem ragaszkodó. A volt párom épp olyan volt. Nem is nagyon törte magát a problémák megoldásán sem. Ebben a tulajdonságban nagyon fontos hogy a két fél egyforma legyen.

2018. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!