Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak a dolgokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a dolgokkal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
5 év után szakítottam a barátnőmmel, és rengeteg emlék maradt utána, amit most egy dobozba raktam (fényképek, levelek, belépők, apróbb cseprőbb dolgok). Mit csináljak velük? Ti mit csináltatok ezekkel a dolgokkal? Kuka? Nem akarom őrizgetni őket...

2018. júl. 29. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem akarod őrizgetni, akkor nyilván kuka. Én felvinném a dobozt a padlásra. Esetleg, ha sok, meg tartanék egy-két dolgot és azokat tenném el az emlékeim közé.

32/f

2018. júl. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom ezzel egyedül, hogy nem akarom látni ezeket a dolgokat. El akarom felejteni őt. Kidobni még nincs szívem, mivan ha egy hajléktalan kikaparja a kukából..
2018. júl. 29. 02:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem jó, amit az első válaszoló javasol? Belerakod egy dobozba, és elteszed valahová, ahol nincs szem előtt. Aztán ha később szeretnéd még látni, elolvasni őket, akkor előveheted.
2018. júl. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Vidd fel, tedd le, menj le és feledkezz meg róla. Majd ha legközelebb belebotlassz és továbbra is ki akarod hajítani, akkor tedd meg, ha nem akkor meg jó helyen van.

32/f

2018. júl. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rituális búcsúztatót is rendezhetsz, aminek keretében elégeted a dolgokat, amik a volt barátnőd után maradtak. :)

Amúgy, tényleg ha nem is dobod ki, csomagold el őket. Az a lényeg, hogy olyan helyen legyen, ahol biztosan nem botlik bele az ember minden alkalommal.

2018. júl. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba, minek tartogatod? Én volt baránőmtől egyedül egy párnát hagytam meg.
2018. júl. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

#4 +1

Ha kukába nem akarod dobni, akkor ásd el, vagy gyújtsd fel.

2018. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Könyveket megtartottam, a sok szar bizsut, meg az egyszer nem használt, émelyitöen édes parfümöt odaadtam másnak.


Javarészt kacatokat ajándékozott, értelmes dolgot nem.

2018. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy komoly kapcsolatom volt, az abból maradt emlékeket én beleraktam egy dobozba és eldugtam valahova jó mélyre a szobámba, hogy ne is lássam, mert nagyon megviselt az a szakítás. Azóta persze már rég elfelejtettem a dolgot és már a férjemmel élek a saját házunkba, az a doboz meg még mindig itt van valahol a régi gyerekszobámba. Nem tudom mi lesz vele, lehet majd anyám egyszer megtalálja és kidobja. :-D :-D
2018. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!