Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha egy férfi szinte csak a hátrányait sorolja az ismerkedés elején de nem azért, hogy megszánd hanem, hogy tisztában legyél a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Tud a problémákról és-habár más területekkel megnyugtatóan kompenzálja-szeretné ha inkább helyből hagyná ott akit zavarnak mert változtatni nem tud rajtuk.


Elhallgatható problémák így előadhatná akkor is mikor már beleszeretett vki csak akkor mindenkinek jobban fáj és az idő is kárba veszett ha nem elfogadható.



Ezt anti-udvarlásnak nevezném |habár személyünk nem Antal|


Mi jön le ebből egy nőben?


korrekt? lúzer? egyenes? komoly? nyomasztó? negatív? őszinte? emberi?

alkalmatlan? fura? izgi? kiszámítható? illúzióromboló? egyik sem?


2017. dec. 30. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Sokkal jobb, mint a másik véglet, mikor eljátsszod a tökéletest pár szex erejéig, aztán dobbantasz.


Szerintem ez jó felfogás, de azért ne első randin zúdítsd rá az emberre, kicsit negatívnak tűnne :D

2017. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Fura. Felesleges. Nyomasztó. Nem is tudom...

Akkor mi van, ha az, ami szerinte negatív, nekem kimondottan bejön, viszont mástól meg a falra mászok?


Rendkívül ritka, hogy valaki ilyen szinten ismeri önmagát és a másik nem igényeit is, de akkor egyáltalán nem gond neki ismerkedni, ilyen marhaság nélkül se. Tehát felesleges.


A gyakoriból kiindulva meg lelki szemeim előtt a jelenet, hogy a túlsúlyos, pösze, ápolatlan nyomi sorolja, hogy ő túl kedves, nem elég agresszív, törődő, hűséges, stb. ;)

2017. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nem kedvelem. Mikor egyből így indítottak mindig az volt bennem, hogy : "had döntsem már el én, hogy mit gondolok rólad". Nyilván ez a "hiba" méretétől is függ. Mikor előre sorolják, hogy hülye vagyok, unalmas..stb azt nem bírom, az ilyen nyomasztó emberektől menekülök, de mondjuk, ha alkoholista az illető azt szeretném előre tudni.
2017. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nőként ugyanilyen vagyok....de magam sem értem miért...
2017. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
olyan problémákról nincs szó ami lehet, hogy csak nekem az
2017. dec. 30. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Mivel nem vagyok pszichológus, de ha az lennék, akkor sem dolgoznék ingyen, ezért az ismerkedést nem folytatnám. Számomra ez semmivel sem jobb annál, aki kizárólag az előnyös oldalával dicsekszik. Emberek vagyunk, nem csak jók vagy csak rosszak, mindenkinek van előnyösebb és hátrányosabb tulajdonsága is, és nem szeretem, ha rám zúdítják egyből bármelyiket.
2017. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

na most akkor még mindig nem tudtam jól megfogalmazni...vagy vmiért nem megy át


nem az én esetem csak pár példa:

-cukorbeteg

-van egy jóindulatú daganata

-nem ehet vmit


külsőre nem veszed észre, szóval titkolhatná...

2017. dec. 30. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezek fontos dolgok, persze. De ebben az esetben azért érne véget az ismerkedés, mert egy fizikailag 92 éves nem lenne jó partner fiatalon. Én családot akarok, nem kórházba járkálni.

Ebben az esetben viszont ezt már az első randi előtt is jó tudni, amíg csak beszélgettek.

2017. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából tökmindegy, mik azok a hátrányok, jó tudni, de ne annyiból álljon a beszélgetés. A diagnózist meg bízza az orvosára. :-) Hogy értsd, ezzel van probléma: "szinte csak a hátrányait sorolja az ismerkedés elején" Ismerek fiatal ételallergiást, az egyes típusú cukorbetegség veleszületett dolog... stb. De talán van hobbija is, ami jó esetben nem az orvosi rendelőben ücsörgés... stb. :-)
2017. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem lenne második randi, nincs szükségem olyan emberre, aki panaszkodik, csak a rosszat látja - önmagában is -, és engem is lehúz.
2017. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!